Skocz do zawartości

Cross-Country Winów k. Opola 2005.04.17


Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele kolejne cross-country w Winowie.

Jak podaja na enduro.pl wpisowe 90 zl, +30zl ubezpieczenie dla motocykli niezarejestrowanych. Zreszta najlepiej sobie przeczytac na enduro.pl , nie bede tu przeklejal tekstu.

Ja bede na 99% , w roli serwisanto-fotografa.

 

Pare fotek z Winowa 2004

IMG_4468.JPG

IMG_4498.JPG

IMG_4396.JPG

IMG_4264.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś napisać czy na Suzuki DR 650R można wystartować w takich zawodach i jaki jest podział na klasy (jakie przedziały pojemności)?

W amatorskich jasne, że możesz. Klasy przeważnie ustala organizator ale najczsciej jest to do 125 albo 50 i 80 Potem 125 2t/250 4T i klasa powyżej czyli 250 2T i od 400 4T. Do tego czasem jescze odzielnie klasyfikują zawodników z licencjami i amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z Winowa. Niestety moj kumpel nie wystartowal, gdyz wczoraj jego WRka ulegla lekkiej destrukcji (dalo o sobie znac stare powiedzenie - dobry zwyczaj nie pozyczaj). Takze bylismy jedynie na tzw. ogladarze. Pogoda super dopisala, czasami bylo az za goraca. Frekwencja troszke mniejsza, niż podczas jesiennej imprezy. Trasa zostala mocno przekonfigurowana, wydaje mi sie ze skrolcili ja chyba troche. Standartowo znalazlo sie troche przepraw blotnych, ktore dawaly dosyc niezle w kosc startujacym. Ja zreszta i tak nie wiem jak mozna wytrzymac 3 godziny jazdy w takich warunkach non-stop. Szacunek dla tych co wytrzymali ;)

Zreszta co ja bede pisal , zapraszam do ogladania fotek:

 

http://foto.kroolik.com/2005-04-17%20Winow...ross%20Country/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ;) :) Zawody w miare blisko mojego miejsca zamieszkania , pewnie bym pojechal sobie zobaczyc, a ja slepy nie zauwazylem tematu, ja pier... . Fotki, bardzo fajne, szkoda ze mnie nie bylo, ale jak bedzie gdzies na południu podobna impreza to bede !! musze być 8)

A moze na Cz-cie wystartuje :) , pewnie by mnie ostro objeżdzali, nie dlatego znowu że Czesia jest gorsza ale jeżdze jeszcze za mało, a teraz czesia leży w garażu i czeka na nowy tłok i pierscien, ale jak bedzie gotowa do boja to ja wam pokażu :)

 

hehe pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie na takich sprzętach jak CZ-eta paru ludzi jechało. Najtwardszy był chyba chłopaczek, który jechał w skórze na jakimiś motorku, który ledwo pod górke w ogóle podjeżdżał. Nie wiem czy skończył, ale jechał dosyć długo.

A poza tym to czy trzeba się przejmować tym ze Cię objezdzaja ? Ja bym sie najpierw skupil na ukonczeniu , a o objezdzaniu mozna pomyslec za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...