Skocz do zawartości

Ścigacze 50ccm...


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki szpan? :? bo co?mam plastika 8) to odrazu musze szpanować? :| Moze ty masz taką ideologię,że "on ma ścigacza!On szpanuje!" :P A jak kupie kibelek to już szpanować nie moge? :roll:

Ja jeżdżę dla siebie,podobają mi się wiertarki i już.Nie szpanuje.A motocykl powinien ladnie wyglądać bo jego stan świadczy o wlaścicielu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem że aprilia robi seryjne 80 ale okazało się że sie myliłem (tak mowił mi enduroguy).

Ja nic takiego nie mowilem :buttrock: . Mowilem tylko ze kumpel RS-ke50 na 80cc przerobil. Jezdzilem na tym sprzecie: Dopiero od 8-9tys mial przyspieszenie. Bylem zaskoczony bo w mojej TS takie zjawisko absolutnie nie wystepowalo (moglem sie toczyc maja 4tys obr/min).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej już zazdroszcze enduroguy-owi dt albo Adamowi Husqvarny! Nie protestowałbym gdybym dostał taką rs ale po prostu taki motor moim zdaniem nie ma sensu. Rozumiem Ścigacz 125 to już coś ale 50 jeździ gorzej niż enduro o tej pojemności, wyje niemiłosiernie a do tego mi średnio podoba się ścigacz z przednią tarczą wielkości tarczy z porządnego roweru :buttrock: Nie chciałem cie uraźić bo nie mówię że od razu każdy jest szpanerem ale jest to dla mnie troche bezsensowne. Ale i tak lepeij latać niż simsonem extra super Racing Version :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak_Enduro napisał:

Kiedyś myślałem że aprilia robi seryjne 80 ale okazało się że sie myliłem (tak mowił mi enduroguy).

 

Ja nic takiego nie mowilem

JA tak mówiłem :buttrock:

Co do ścigów 50 ta jak ktoś lubi szosy to jasne że sobie kupi sciga 50 a ten co lubi teren kupi enduro nie wiem panowie o co sie kłucicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez miedzy RS 50 a 125 w wygladzie zewnetrznym niema roznicy poza wydechem. :| Pozatym każdy ma swoje zdanie na temat scigow i innych 50ccm i zawsze będzie spór ktory lepszy,ladniejszy- kazdy chwali swoje, proste.Pozatym to sam zainteresowany musi podjąc decyzje a nie my :buttrock:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...