Skocz do zawartości

Honda PC 800


Rekomendowane odpowiedzi

Ten bol ze bez 3 kufra to dupe ma jak scuterek :(

pozatym dowiedzialem sie ze niejest to model na europe i kazda czesc kosztuje majatek !!!

podobno niewarto bawic sie w ten motorek na naszym kontynencie:)

 

 

Tez mi się tak wydaje. Nie ma sensu kupować kredensu :D ST 1100 będzie dużo lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ? wygrałeś w Totka ?

CBR1000 to już be ?

Popytać możesz , poczytać też ale z tego modelu to możesz sobie tylko kupić plakat.

Jest to motocykl do naprawdę dużej turystyki i b.drogi w utrzymaniu.

Nie obraź się ale napewno nie na kieszeń studenta.

Może ktoś z właścicieli też się wypowie.

Pozdrowienia

Piotr

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele stoja taniej jak cbr:)

A zdecydowlaem sie wtedy na cbr bo ja wlasnie szukam czegos do wielkiej turystyki z pozadnym zapasem.

W PC niepodoba mi sie silnik 800... ale moge sie mylic.

JAkbym wygral w totka to nieobraz sie Piotrek ale po 1 kupuje HD elektre a potem jakis turystyk niezawodniejszy typu GW , ST moze cos z Yamahy ... pomazyc zawsze mozna , niewspomne juz o jakims golasku i endurasku

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele stoja taniej jak cbr:)

A zdecydowlaem sie wtedy na cbr bo ja wlasnie szukam czegos do wielkiej turystyki z pozadnym zapasem.

W PC niepodoba mi sie silnik 800... ale moge sie mylic.

JAkbym wygral w totka to nieobraz sie Piotrek ale po 1 kupuje HD elektre a potem jakis turystyk niezawodniejszy typu GW , ST moze cos z Yamahy ... pomazyc zawsze mozna , niewspomne juz o jakims golasku i endurasku  

:roll:

to juz lepiej sobie qp ostatnią vfr 750 i 3 kufy a napewno bedziesz zadowolony :( i mniej pali niż cbr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się to osobiście niepodoba, wolałbym XJ 600 i kufry do tego- mniej problemów a osiągi przypuszczam zbliżonee, zresztą w turystyku to nie takie ważne. myśle że twoja CBR to lepszy o niebo turystyk niż ta Honda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...