Skocz do zawartości

co na drugie moto?? poradźcie


Gość sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! w hondzi mocy brak wiec postanowilem rozejrzec sie za czyms mocniejszym wiec jesli mozna to prosze o rade ;) wiec szukam jakiegos typowego crossika do 85 cm3 lub 125cm3 mam ok 6-7 tys. zl. i jeszcze musi na ubranko starczyc ... mam ok 167 cm wzrostu czekam na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżlei jeździłes tylko MT to kup 85 a czy to bedzie cr,kx, yz czy rm to i tak przy Twoim doświadczeniu nie poczujesz różnicy więc wybierz sobie ten który podoba Ci sie najbardziej z wyglądu. Jak bedziesz przeglądał ogłoszenia to pytaj o rozmiar kół. szukaj na 19/16 bo te na 17/14 sa naprawde małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na 19/16 bo te na 17/14 sa naprawde małe.

Jak dobrze poszperasz to znajdziesz pelno wymiarowe (tj. 21/18 ) Tm-y 85 tak maja tylko nie wiem jak z czesciami do tych sprzetow

21/19 - to sa crosówki Specjalnie nie podałem KTMów ani TMów bo na dobre roczniki nie bedzie go stac a te starsze lepiej omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić sprzęt typu Husqvarna wr 125?? Sprzęt też ostry do wyszalenia części tańsze a w tej cenie rocznik mysle koło 1994. Zawsze można zdjąć lampy i małym kosztem miec Niby crossa a jak sie zachce polatać po drogach utwardzonych to też nie problem. Nie wiem czy jest sens kupowanie 85 w wieku 35lat. co prawda przesiadka z 50 daje pewność jakiegoś doświadczenia. A co do wzrostu to jeden użytkownik forum: BaRy legitymujący się wzrostem 164 dosiada Yamahy wr 400 i nie ma za dużego problemu a seryjna wyskość siodła to bodajże 995mm czyli napewno więcej niż yamaha yz 85 na kolach 19/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a seryjna wyskość siodła to bodajże 995mm

Chyba 975mm

 

Max ja mysle ze kolega zly wiek wpisal w forum.

Zawsze można zdjąć lampy i małym kosztem miec Niby crossa

Lampki to dobra rzecz do polatania wieczorkiem. Tez sobie kiedys niby crossa zrobilem bo mam numerek startowy na przod w domu i jezdzac po lesie kolo 21 nie bylo milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić sprzęt typu Husqvarna wr 125?? Sprzęt też ostry do wyszalenia części tańsze

Z tym sie nie zgodze. Ceny czesci do husqi s atkaie same albo nawet ciut droższe.

Nie wiem czy jest sens kupowanie 85 w wieku 35lat

Nie patrz w tm wpyadku na wiek . Pewnie kolega nie wypełnił całego profilu i system domyslnie wstawia 35 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się kłucił bo wiadomo że znasz sie lepiej :] ale chodziło mi o sprzęty tej klasy. Co do części wydaje mi się że nawet jesli są drozsze to trzeba je kupować znacznie zadziej. W końcu zdbane Hard Enduro trzeba naprawiać raczej rzdziej niż malutkiego full crossa. Co do wieku to sory ale podałem patrząc z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części wydaje mi się że nawet jesli są drozsze to trzeba je kupować znacznie zadziej. W końcu zdbane Hard Enduro trzeba naprawiać raczej rzdziej niż malutkiego full crossa.

Masz 100% racje ale my już o tym pisaliśmy chyba ze setki razy każdemu napalonemu na crosówke a oni i tak nie wierzyli albo wiedzieli lepiej wiec odpuściliśmy sobie i odpowiadamy tylko wprost na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nop to pisanie ze jak sie chce latac fulem trzeba miec kilka ladnych tysiecy zlotych rocznie na utrzymanie robi sie nudne ;) . Szczegolnie ze za kazdym razem ktos sie madrzy ze nie bedzie katowal i ze najwyzej bedzie mu troche slabiej potem jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie ile taka HUSQVARNA WR250/125 z rocnzika okolo 95 moze kosztowac? albo TE250 ? na homologacji rzecz jasna

bo szukam jakiegos enduro z dobrym zawieszeniem wiec wychodzi ze musze zakupic HARD enduro, czy istnieje cos z dobrym zawieszeniem i niewyzylowanym silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie ile taka HUSQVARNA WR250/125 z rocnzika okolo 95 moze kosztowac?

Gdizes ostanio widziałem za 6tyś wr 126 96 rok. co do TE 250 to w tamtych latach jescze ich nie produkowali..

 

czy istnieje cos z dobrym zawieszeniem i niewyzylowanym silnikiem ?

Aprilia RX 125 (160)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade zarobic kasze w wakacje i licze ze ogolem bede mial jakies 8patykow na moto, potrzebuje cos z dobrym zawieszeniem o duzym skoku, i silnikiem ktory nie jest wyzylony, oraz posiada moc zeby z gazu na 3 ciagnac na jedno na dosyc duzym kawalku, no i homologacja, sprzeta bede chyba sprowadzal ze szwajcarii.

wiec sie zastnanawiam co mozna za taka kase kupic,

ma ktos jakis inny pomysl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade zarobic kasze w wakacje i licze ze ogolem bede mial jakies 8patykow na moto, potrzebuje cos z dobrym zawieszeniem o duzym skoku

WR 125 kupisz z 1999, maybe 2000

 

silnikiem ktory nie jest wyzylony, oraz posiada moc zeby z gazu na 3 ciagnac na jedno na dosyc duzym kawalku

wybierz jedno albo drugie ;)

bo niestety nie ma mocnych, a jednocześnie niewyżyłowanych 125, z reszta w ogole nie ma nie wyżylowanych 125 poza czterosuwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] jak na moje doswiadczenie to huska moze byc za wielka ;) mam dopiero 12 lat wiec troche niebardzo :lol:

(jeeeest udalo mi sie odzyskac stary profil) 8)

rozgladalem sie za czyms za okolo 7-8 tys... na co zwracac szczegolna uwage przy wyborze motorka tzn jak sprawdzic czy silnik i zawiecha sa ok? itp.. i czy drogo kosztuje serwis takiego crossika? tzn chodzi mi o miesieczne wydatki ...czyli jak dlugo wytrzymuje tloczek przy spokojnej jezdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...