Skocz do zawartości

odradzam zakup tych produktow .....


Rekomendowane odpowiedzi

odradzam zakup tego kasku i gogli, ogladalem je osobiscie w sklepie i ich jakosc pozostawia wiele do życzenia :?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46800973

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46809952

 

No coment, pisze to zeby sie nikt nie wpakowal a pozniej nie narzekal ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IHMO cena jest zbyt wysoka w porownaniu do jakosci ;) kask jest chyba produkcji polskiej, jakosc wykonania gorsza niz w tornado czy tigerach!!!!! a jak wiadomo tornado można kupic za 80 zł a nie za 180 jak w tym przypadku. skorupa kasku miejscami potrafi byc o 100% grubsza/chudsza niz w innym oddalonym o kilka centymetrow 8O w dodatku wykonana jest chyba ze zwyklej zywicy. a naklejki to chyba przedszkolali by lepiej naklepaly ;)

 

z goglami to samo, gabka chyba cieta z metra i klejona na supre glue ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IHMO cena jest zbyt wysoka w porownaniu do jakosci kask jest chyba produkcji polskiej, jakosc wykonania gorsza niz w tornado czy tigerach!!!!! a jak wiadomo tornado można kupic za 80 zł a nie za 180 jak w tym przypadku. skorupa kasku miejscami potrafi byc o 100% grubsza/chudsza niz w innym oddalonym o kilka centymetrow w dodatku wykonana jest chyba ze zwyklej zywicy. a naklejki to chyba przedszkolali by lepiej naklepaly

No to trgagedia.

 

koles z allegro pisze :

POSIADA EUROPEJSKĄ HOMOLOGACJE E 20

 

 

Ciekawe jak takie coś dostało homologacje ;) o ile naprawde dostało a nie jest to tylko sama wszytwka na pasku tak dla picu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasku to sie zgadzam z robakiem - tez go widziałem. Ten kask raczej nadaje sie na rower, a nie na ENDURO czy CROSS!!! Nie powinni w ogóle takich rzeczy sprzedawać bo przy pierwszym spotkaniu z drzewem czy glebą to po kasku i po bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja planuje zakup kasku enduro marki Tornado (jak to pieknie brzmi ;) ) za 62 zl. Zdecydowalem sie na niego poniewaz:

-uznalem ze nie jezdze w ciezkim terenie zebym potrzebowal porzadny kask

-kaski torando sa wykonywane z duzo trwalszego materialu niz wczesniejsza zywica

-kasa, kasa i jeszcze raz kasa

Co o tym myslicie, jeszcze go niekupilem wiec moze ktos mi odradza takie rozwiązanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa tornado w wersji enduro? 8O jeszcze nie widzialem . masz jakies fotki? myslałem że toto wyżej to tornado ;)

bo to jest tornado, przynajmniej w srodku wyglada identycznie. Wiem co mowie bo sam uzywam tornado 8)

 

EDIT: hmmm sam juz nie jestem pewnien czy jezdze w tigerze czy w tornado :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles z allegro pisze :

POSIADA EUROPEJSKĄ HOMOLOGACJE E 20

 

 

Ciekawe jak takie coś dostało homologacje ;) o ile naprawde dostało a nie jest to tylko sama wszytwka na pasku tak dla picu.

No ale pamietaj ze homologacja E20 to chyba najnizsza jaka moze byc i gliniany garnek by taka nawet dostal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...