Skocz do zawartości

Problem w DT125


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec problemów ciąg dalszy, uszczelka pod glowicą nowa nie cieknie jest git, iskra jak by chciała konia zabić, paliwo jest,powietrze(to mi jest podejżane) niby jest bo regulowałem je,jest na przed ostatnim ząbku iglica.

Teraz tak pierwszy kilometr jest super ale jak spuści się ssanie to na dodanie gazu jest reakcja"buu", przy włączonym ssaniu wchodzi normalnie na obroty ale(!) tylko na luzie kiedy wżuce jedynke to też buuu.

Panowie wszystko w waszych rękach ja wymiękam sprawdzilem to co umiem(gaźnik,zapłon,iskra) reszta w waszych rękach.Czyli są niskie obroty, ale wysokich nie ma (są sporadycznie[ssanie] na luzie ale nie podczas jazdy),moto dławi sie na najmniejsze dodanie gazu na biegu.

 

PS nie wiem czy ma to coś za znaczenie ale filtr powietrza mam przerobiony porobione dziurki i wyjęta guma tłumiąca(co jest wsumie na plus bo przed malowaniem i mini remontem lepiej chodził po tym przerobieniu ,wiec wydaje mi się że to możemy zostawić w spokoju ponieważ to też sprawdziłem zatkałem dziurki i to samo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą gumkę pod siedzeniem tez wyciagnalem i jest lepiej, jednak leci ci wiecej syfu do filtra wiec trzeba czesciej czyscic, hmm co do twojego problemu troche dziwnie :/ jezeli rozgrzewasz moto przed jazda to naprawde nie wiem, bo mi jedynie zdycha zaraz po odpaleniu na ssaniu(gdy wrzuce 1 i chce lekko do przodu) lub jak zawszesnie wylacze ssanie

jednak u Ciebie sprawa troche dziwna, na luzie wychodzi na biegu nie ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi, to wygląda właśnie na brak paliwa, skoro po odjęciu ssania silniczek robi...buuu... to świadczy o tym, że ma za mało paliwa! Sprawdz poziom paliwa w komorze, czy aby nie zasysa ci gdzieś lewego powietrza, przeczyść dysze, spr awdz skłąd mieszanki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...