Skocz do zawartości

Wybór: GSX-R 750, R6, CBR 600RR, który?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie niby proste, ale i tak skomplikowane.

GSX-R 750

R6

CBR 600RR

 

Z tych trzech motocykli (jako użwyane, i jako nowe '05). Jeden z nich mogę kupić, ale nie wiem który. Każdy ma swoje plusy i minusy. Owszem, zdaję sobie sprawę, że o każdym z motocykli była już mowa, aczkolwiek każdy z nich jest w jakiś cechach królem szosy.

Otóż CBR 600RR jest najmniej awaryjna, ma najlepsze zawieszenie, bardzo dobre warunki jezdne, ładnie się składa. Fajny motocykl, ale jego minusem jest silnik, nie tak dobry jak w R6, która jest szybka, agresywna i piękna, ale znowu ta skrzynia biegów, szczególnie 2 bieg. No i GSX-R 750, połączenie mocy GSX-R 1000 z zwrotnością i lekkością GSX-R 600.

 

Kryteria są prostę:

-szybkość

-elastyczność

-bezawaryjność (męski typ, nie trzeba go pieścić jak panienkę, żadka wymiana części)

-Można pojechać na dalszą trosę (choćby do rodzinki, a więc nie męczy nadgarstków i innych częsci ciała po długiej jeździe)

-Zabrać kogoś jako plecak i nie słyszeć pomruku niezadowolenia

-wheelie, stoppie, i takie tam

 

Proszę Was o własne zdanie, najbardziej tych co już jeżdzą na tym sprzęcie z uwzględnieniem tych powyższych kryteriów.

Pozdrawiam adrenaliniaży i kochających moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na temat tych motockli bardzo dużo, mało tego- było całkiem sporo na temat konfrontacji między nimi, co któy ma gorszego i lepszego...

Ja bym wziął SRADa 750...

 

Ale nie chce mi sie już klepac 100tny raz o tym samym- przejżyj archiwum bo tam jest tego naprawde dużo, nawet podobnego rodzaju tematy całe były(z takimi dylematami)i dopiero potem ewentualnie adaj bardziej precyzyjne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie niby proste, ale i tak skomplikowane.

GSX-R 750

R6

CBR 600RR

 

Kryteria są prostę:

-szybkość

-elastyczność

-bezawaryjność (męski typ, nie trzeba go pieścić jak panienkę, żadka wymiana części)

-wheelie, stoppie, i takie tam

 

te wymagania sa sprzeczne z nizej wymienionymi , chyba że zaqpisz gsxr1300 albo podobne :o

 

-Można pojechać na dalszą trosę (choćby do rodzinki, a więc nie męczy nadgarstków i innych częsci ciała po długiej jeździe)

-Zabrać kogoś jako plecak i nie słyszeć pomruku niezadowolenia

nie dasie tego pogodzić w w/w modelach , musisz sie na coś zdecydowac, oczywiście zrobisz nimi trase , ale nie licz na zadowolenie plecaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakchcesz mieć szybko i wygodnie to... kup sobie nakeda mp. Hornet 900, Speed Tripla lub Fazera 1000. Będziesz miał szybko, wygodnie, łapki się nie męczą w trasie, plecaczek da radę a i na jednym kole (obojętnie którym) da radę. Będziesz miał 1000 w cenie sporta 600...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten sam bol :clap: ale ja narazie zdecydowalem sie na czarna R6 '05.

Dlaczego, bo mi sie po prostu podoba :clap:

Niestety nie posiadam takich umiejetnosci aby wychwycic podczas jazdy roznice miedzy tymi trzema modelami (mysle ze 90 % ludzi na tym forum ich nie ma), szczegolnie w jezdzie po ulicy :clap:

Co do awaryjnosci - to jak bedziesz dbal o moto, to jak nie bedziesz mial pecha nie powinno nic sie wydarzyc.

Tylko Fazer 1000 kosztuje sporo

 

jest tanszy niz kazdy z tych modeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma 2003 i palia mu przed przestawieniem komputera i wymianą wydechu max 9-10 litrów a teraz srednio 0.5 - 1 wiecej... ale to przy ostrej i bardzo ostrej jeździe (gość nie umie podniesc moto z klamy przez co katuje je z 2 z gazu przy 11 tys :clap: ).. Fajny motor ale dzwiek silnika na wysokich nie jest najładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...