Skocz do zawartości

GPZ ODEZWIJCIE SIĘ


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM I O ZDROWIE PYTAM CO SIĘ DZIEJE Z PILOTAMI GPZtuw obserwóję forum i nie widze zadnej aktywnosci ,panowi czyżby zeszliście do podziemia i wstydzicie się swoich latajacych mioteł ,odnoszę wrazenie ze nasze maszyn to jakieś badziewie i inne marki są the best a kawsaki to jest do sraki jak to j,,,,noł jeden z forumowiczuw . Ja JESTE facetem w odpwiednim wieku i widzę ze mało skutecznie się dzielicie wiadomosciami z inmi na temat latania na tej marce Chłopy trzymajmy sie kupą KAWA The BEST MOTOR walcie jak sie tym lata i co was boli ,,,,,,,,,,,,,,moderatorzy napewno pomogą,pozdrawiam Marek66 kawa the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od konca zeszlego sezonu latam na GPZ 600R i jestem zadowolony z mojego sprzeta!!!

Jest tylko jedno ale....

Umarla mi skrzynia i mam tylko dwa biegi 1 i 2.

Jeszcze nie wiem ile bedzie kosztowac naprawa ale jakos dam rade. Chcialem sprobowac naprawz sam ale nigdy nie rozbieralem takiego silnika a ludzi z takimi sprzetami praktycznie nie widac na tym forum!

Rozbierałes moze silnik? Jak dostac sie do skrzyni? Duzo jest z tym roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie GPZty żyją i mają sie dobrze , a własnie potrzeba mi owiewke do Kawasaki GPZ 1100 . Jak co to piszcie na forum lub na GG .

 

 

POZDRO FORUMOWICZE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławek13

Witam, mam GPZ 550 od roku i nie narzekam. Pali mało, jest szybka, wymaga fachowego serwisu. Poszukuje przedniego zawieszenia w dobrym stanie, może ktoś coś słyszał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Ja zaczynam drgu sezon na GPZ 500S i poza rozrzadem, ktory kniecznie musze wymienic nei mam zadnych uwag.W zeszlym roku w lmarcu wymienilem lancuszek sprzeglowy, napedowy, olej i poza dwoma zerwanymi linkami sprzegla nie mialem zadnych problemow, a zrobilem ok. 7000 km.

Teraz, jak jzu wspomnialem, musze wymienci rozrzad , bo halasuje niemilosiernie . Ale jak tylko bedzie kasa to ( z bolem serca) sprzedam Kawusie i przesiadam sie na FJ 1200 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ile Cie kosztawała wymiana łańcuszka sprzęgłowego ?

(bardzo to skomplikowane?)

Bo w moim GPZ 500 już bardzo go słychać gdy jest zimny.

 

Pozdro.

SebJaw

:)

 

Witam!

 

Łańcuszek kupieł w Klasie www.sklepmotocyklowy.pl , kosztował mnie ok.350 zl ( dla porównania w Larssonie ponad 650 zl) . Za wymiane zaplacilem 200 zl ( po znajomosci). Położenie łańcuszka sprzęgłowego w GPZecie jest tak paskudne, że trzeba rozpruwać pół silnika,żeby się do niego dostać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem Gpz600R w zeszłym roku po sezonie. Narazie zrobiłem nim jakieś 600km, takze ciężko coś mówić, ale jak dotąd jestem bardzo zadowolony :)

Mam tylko nadzieje, że nie zacznie mi się sypać. Póki co juz się troche nagrzebałem po zimie - wymieniłem filtry, oleje, uszczelniacze zawieszenia, czyściłem gaźniki nowy łańcuch, zębatki... :roll: Troche zabawy było, ale teraz chodzi bez zarzutu.

See ya on the street.... :]

 

PS. Nie ma ktos może sprzedać uzywanej oponki na tył??? (150/80/16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam gpzta poltora roku i mosze powiedziec ze wiecej stal niz jezdzil :P dosyc czesto wyskakiwalo cos drobnego (np.wymiana cieknacej chlodnicy oleju, pozniej j. uszczelka pod glowica albo silnik sie nie chcial krecic bo wcielo w magneto srubke od cewki :lol: ) ale nic dwa razy mi sie nie zepsuło a juz prawie wszystko mam porobione to przez wakacje powinien spoko latac :P Ogólnie GPZ rządzi :P nie zaluje ze kupilem go zamiast GS-a. Zawsze to 4 cylindry a nie 2 :P i nie jest taki oklepany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam gpzta poltora roku i mosze powiedziec ze wiecej stal niz jezdzil ;) dosyc czesto wyskakiwalo cos drobnego (np.wymiana cieknacej chlodnicy oleju, pozniej j. uszczelka pod glowica albo silnik sie nie chcial krecic bo wcielo w magneto srubke od cewki :lol: ) ale nic dwa razy mi sie nie zepsuło a juz prawie wszystko mam porobione to przez wakacje powinien spoko latac :P Ogólnie GPZ rządzi :P nie zaluje ze kupilem go zamiast GS-a. Zawsze to 4 cylindry a nie 2 :P i nie jest taki oklepany

POZDRO dla wszystkich GPz-towców!! :P i dla innych tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIoo 8) kurcze w koncu zajebiscie genialny pomysl :P ja tez mam gpz od sierpnia 2004 ale naraziejest troszke klopotow z nim :P ale juz z klopotami walnolem 1000 w tym sezonie :P.Chlopaki moze Wy mi pomozecie bo fajnie by bylo jeździc juz zrobionym sprzetem. O to link to opisu choroby mojej kawki :P : http://forum.motocyklistow.pl/posting.php?...itpost&p=307009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIoo 8) kurcze w koncu zajebiscie genialny pomysl :P ja tez mam gpz od sierpnia 2004 ale naraziejest troszke klopotow z nim :P ale juz z klopotami walnolem 1000 w tym sezonie :P.Chlopaki moze Wy mi pomozecie bo fajnie by bylo jeździc juz zrobionym sprzetem. O to link to opisu choroby mojej kawki :P : http://forum.motocyklistow.pl/posting.php?...itpost&p=307009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIoo 8) kurcze w koncu zajebiscie genialny pomysl :P ja tez mam gpz od sierpnia 2004 ale naraziejest troszke klopotow z nim :P ale juz z klopotami walnolem 1000 w tym sezonie :P.Chlopaki moze Wy mi pomozecie bo fajnie by bylo jeździc juz zrobionym sprzetem. O to link to opisu choroby mojej kawki :P : http://forum.motocyklistow.pl/posting.php?...itpost&p=307009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...