Skocz do zawartości

Poznam motocyklistów z Częstochowy


Harnaś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

No może nie trafiam w gusta z pierwszego postu ale też jestem z Cz-wy :(

 

Do zobaczenia na drodze! :)

 

P.S tak mnie naszło... nie myślał ktoś by założyć w naszym kochanym Świetym Mieście chociażby jakąś nieformalną grupę motocyklową ?

Przecież jest nas sporo w Cz-wie i okolicach i pewnie z powodzeniem można by coś takiego uczynić :(

 

chyba że już istnieje, ja przynajmniej o takowej nic nie wiem 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mogę się pisać na wspólne pośmiganie, spotkanie itd. ale dopiero po wakacjach... do końca maja nie mam zbytnio czasu a w czerwcu wyjeżdżam do roboty i wracam pod koniec sierpnia/pocz.września ;)

 

Pozdro for @ll! 8)

 

P.S tak czy siak napewno się spotkamy, moto nie zając - nie ucieknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Ja jestem z Zabrza, ale kobietę mam w Częstochowie, więc jestem taki mieszany :P

 

Jako, że medaliki to teraz śląsk, więc zapraszam Was w celach integracyjnych na Forum Ślaskich Motocyklistów, dostępne pod adresem: http://motocykle.slask.pl/forum/

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jako' date=' że medaliki to teraz śląsk, więc zapraszam Was w celach integracyjnych na Forum Ślaskich Motocyklistów, dostępne pod adresem:http://motocykle.slask.pl/forum/[/quote']

 

ja już się tam wprosiłem jakiś czas temu ;)

 

Pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszków się wita i melduje ;)

Narazie przez brak uprawnień podróżuje tylko w przeciwnym kierunku ale może już niedługo ;)

 

I taki mały off:

Możecie mi polecić jakąś dobrą szkołe w Częstochowie. Najlepiej żeby jazdy odbywały się na tym samym sprzęcie co egzamin w WORDzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a w Powitalni zadałem pytanie - Jaką szkołe wybrałeś ;) dobry jestem ;)

 

Osobiście polecam Szkołę Jazdy - Adam Nowak - al. NMP 35 ;)

 

sam tam zdawałem - Pan Robert od kat. A - spoko gość ;)

 

A kosztuje teraz tam 600 PLN - wiem bo kumpel robi.

 

Jeżeli chcesz nr. telefonu itd. to odezwij się na priv.

 

No i co najważniejsze - mają Yamahę TW 125 - czyli taką jak jest na egaminie w WORDzie ( http://www.word.czest.pl )

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...