Skocz do zawartości

Mój ogar


Macio.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam akurat dorwałem cyfrówke i zrobiłem zdięcia mojemu kochanemu ogarkowi :(:( co onim sądzicie?? :twisted:

http://www.bikepics.com/members/macios/

 

 

 

PS

-Ogar 200 (czyli silnik jawki :twisted: )

-został przezemnie malowany sprayem

-Jak go kupiłem stan ndst (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniac ogarka lepiej nie bede.

 

Ale:

Elo j´m MAteusz. J´m from Częstochowa in Poland. My hobby is motocycle.

to nie jest angielski :( .

 

Wklej tam:

 

Hello. My name`s Mateusz. I`m from Poland - Czestochowa. Motorcycles`r my passion.

 

czy jakos tak :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex Icea za angielski ale jestem niestety słaby. Mam proźbe ocen bo jestem ciekaw :(:( jak go jeszcze można zniszczyć, i tu dziex dla kolegów którym sie podoba :(

Wieśniackie malowanie ?? nieczaje o co chodzi jeśli chodzi o kolor to jeszcze sie niespotkalem zeby komuś mój czarno-żółty ogar sie niepotobał pod względem koloru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że odwaliłes te cale malowanie. Bez podkladu, bez mycia, bez szlifowania... wiele luk, widac, ze lakier przy pierwszej okazji odpadnie. Jest widoczne wiele niedokladnossci i efektow malowania na szybko.

 

Od kiedy niebiskie nalepki pasuja na zoltego? Co to za sznru na manetce?! Do prania :( .

 

Wmontyj orginalny tlumik, wez gruby pendzel, wiaderko z benzyna extr. i umyj silnik oraz ciezko dostepne elementy ... chociaz pewnie wtedy splynie ci lakier :lol:

 

 

Text potraktuj z przymrozeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwszy raz w życiu malowałem.

2. Był calutki myty ale bez podkładu itp. to prawda.

3. Z przymrużeniem oka tzn.??? jest gorzej ???????????? :lol:

4. Tylko takie nalepki u nas maja do rometów były jeszcze żółte :(

5. Lakier jush mam 1,5 roku wiec niesądze ze odpadnie, zeby go zmyć wachą musi być ta bezyna na powierzchni malowanej min. 48 g

5. Jak bym wam wysłał jak wygladał ten motor napoczątku to powiedzielibyście ze to jest cudo :(:(

6. Ten kabel jest tylko do jutra bo nie mialem śruby żeby tam wstawić

7. Silnik jest myty wachą bo wczesniej wyglądał jak bym go pomalował na czarno :lol:

8. Nie che oryginalnego tłumika po 1 jest głośny bo nic niema w środku po 2 niechce bo niewidze różnicy

9. Motor malowany był na świerzym powietrzu na dworze poneważ niemam garażu i niemam warunków nigdzie prucz na działce.

10. Malowanie kosztuje a raczej to nie jest scig zeby niewiadomo gdzie sie z tym pokazywać i niespotkałem się raczej z negatywami ze jest zle pomalowany a po 2 tu widać dużo sczegółów wiec może wyglądać bo jak bym inny motor ogladał dokladnie to napewno nie bedzie idelany po 1,5 roku urzytkowania :(

PS

Niemam starych fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze

a) ja bym go dokladnie umył - to kolanko od filtra powietrza to zgroza

B) lekka polerka nie zaszkodzi, lub chociaz taka specjalna pasta zeby syf z metalu usunąć (silnik i lusterko)

no może kolorek nie dobrany, ale rzecz gustu, tak czy siak na romecie się uwage zwraca, no i ta naklejka, nie to że jest straszna, to jeszcze krzywo naklejona :/

ale ogolnie się wporządku prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde stary masz cudowny tiper w gaźniku ja niemoge <loool666>

 

I powiedz mi jeszcze coś ty porobił z kolankiem między gaźnikiem a cylindrem??

 

O.....widze że cudownie ci sie go pali z kopa:D:D.....tylko żeby jeszcze kopniak był dobry:P

I gdzieś ty kurde tak piepsznoł ze masz tylne koło prawie poza błotnikiem???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie wyrozumiali moto nie jest takie straszne na jekie wygląda ... uwieżcie mi. Z resztą jak go kupił było dużo gorzej nie dało się na to patrzeć .Włożył dużo pracy w ten motorek żeby zaczął jeźdźić. Teraz wygląda poprostu bosko w porównaniu do tamtego stanu. Poza tym ważne że silniczek jest sprawny i chodzi jak żyleta - przecież nie na lakierze się jeźdźi ;)

Ja swoją jawke też malowałem pierwszy raz i również nie wygląda ładnie ale dużo lepiej niż wcześniej (może zapodam tu kiedyś jej fotki).

Ogólnie maszyna może być ale ja wole swoje moto - każdy lubi to co ma ;)

 

 

PoZdRaWiAm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy niebiskie nalepki pasuja na zoltego?

Husqvarna ;) . Jak dla mnie troche nie fair potraktowaliscie chlopaka ;). Malo ogarow jest w super stanie. Wiekszosc jezdzi bez przedniego hamulca, filtra powietrza itp (przynajmniej u mnie tak jest). Jesli chodzi o lakier to czlowiek uczy sie na bledach ;). Ja tez jak pierwszy raz moto malowalem to to byla masakra, potem bylo tylko lepiej. Duzo tez zalezy od spray'u bo te za niecale 8zl to cos strasznego. Z mojego doswiadczenia wynika ze jeden troche kryje a drugi wogole ;). Powiem tak: POMALUJ NOZKE bo ten pomaranczowy psuje wyglad, usun farbe z amortyzatora albo najlepiej poszukaj takich zeby mialy ladnie zachowany chrom i wypoleruj dekielek od magenta (nieduzo pracy a zdecydowanie poprawia wyglad). Czy ten wydech cos dal? Bo z tego co czytalem to to zwykla sciema. Proponuje go sprzedac, zalozyc stary i zainwestowac kase z niego w dobry szprej albo jakies amortyzatorki z allegro :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. był taki krzywy z tyłu ;)

2. tiper??

3. Niewiem o ch ci chodzi z tym kolankiem ;)

4. Prawda tuleja wypadła mi kiedys ;):P ale jush niesądze zeby wypadło ;)

5. Amortyzatory przez przypadek mi sie jeden pomalował wiec pomalowałem 2 :D

6. U mnie dał mi ze moge jezdzić daleko na gumie :twisted: i lepiej sie zbiera. (przynajmniej ja tak to odczuwam

7. No własnie wiekszość ogarów to "wiejski tuning"

8. Mnie sie tam podoba :P i według mnie jest stan db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...