Skocz do zawartości

Motocykle SAM


Harnaś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam ludzi majacych zapal do budowy sam-a.W zeszlym sezonie poznalem trzech gosci z Tarnowa upalajacych motocykle z silnikami od zaporozca, alfy romeo-boxer z turbina oraz porsche carrery-6 cylindrow,boxer. Szczegolnie ten ostatni robi wrazenie- podejrzewam, ze gdyby sie koledze chcialo, to wygralby wszystkie wyscigi na 1/4 mili w Polsce. Mam tez znajomego, ktory zbudowl trajke stylizowana na suzuki TL, z silnikiem volkswagena z automatyczna skrzynia biegow,zero chromow czarny matowy lakier, srebrna kratownicowa rama- wyglad super- totalny unikat, bo zwykle trajki sa w chopperowym stylu.Czasami zazdroszcze tym gosciom umiejetnosci i zaangazowania, bo w sumie latwiej i nieraz taniej jest kupic motocykl w salonie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worriot powiedzial :

 

"W zeszlym sezonie poznalem trzech gosci z Tarnowa upalajacych motocykle z silnikami od zaporozca, alfy romeo-boxer z turbina oraz porsche carrery-6 cylindrow,boxer"

 

tak sie skalada ze bylem kiedys przejazdem w tarnowie i podjechala traja z silnikiem v6 ford i motocykl z silnikiem citroena z kompresorem

i zagadalem do kierowcy jak to chodzi no i on powiedzial ze tak se i odjechali :traja normalnie ale citroen z komp. raczej nie .motocykl wygladal na zwarta kon. choc byl troszku dlogi i kapec z tylu to mial chyba ok 200mm najmniej i gosciu strzelil przygazówkei dal w palnik

i zostawil 30 metrow szlajfy zatykajac mi gebe tym co zobaczylem

a odejscie mial lepsze niz sportowa japonia klasy sredniej

dowiedzialem sie ze to ten sam gosciu od citro. i porschawy

 

jak ktos ma fotki tych moto to niech je daje bo napewno jest co ogladac

ja mam foto motocykla z silnikiem alfy ale niewiem czy to ten motocykl

swoja droga to zrobic motocykl z silnikiem od porche to jest klasa ;)

 

pozdrawaim i samy górą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potwór ciekawe jak tą maszynką się jeżdzi. przecież to chyba nigdy nie przestaje przyspieszać. a hample to nie wiem od czego trzeba zapodać. Koleś musi być nieżle odjechany w pozytywnym znaczeniu oczywiscie. A swoją drogą to z jaką to jest sprzęgnięte skrzynią jaka to wytrzyma ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie najbardziej podoba sie sztywny tyl z nieresorowanym siedzeniem, przod od Hondy V4 ktory w oryginale daje sobie rade tylko jako tako i zbiornik paliwa, ktory ogranicza przejazdy do trasy miejsce zamieszkania - najblizszy bar. Sadze rowniez ze jest to trasa bez zakretow.:D))

Rowniez oslona na lewe kolano mowi o pewnych trudnosciach jazdy na tej maszynie.

Zupelnie mozliwe ze przy 80 pali gume, ale nie ma nikogo wystarczajaco odwaznego zeby przekroczyc ta wydumka setke.

Mowiac powazniej chyba trajka bylaby lepszym zastosowaniem dla tego silnika, a wlasciwie calego zespolu silnik / skrzynia / tylna os niz cos tak nie przydatnego do jazdy jak ten `motocykl`.

 

Adam M.

PS. Pamietajcie ze zyje w kraju BossHossa i jego polnocnego krewniaka Big Brute`a.:D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - u nas na poludniu Polski nie ma tras bez zakretow- dookola same gory! Osobiscie widzialem tego sprzeta jak pomykal okolo 150 km/h. Przedni hamulec wydaje sie faktycznie troche za cienki, ale przy tej masie i rozkladzie obciazen istotniejszy jest tyl. Zwroc uwage na dwie wentylowane tarcze z tylu i szerokosc opony. A skrzynia jest automatyczna od porsche.Widzialem wiele Boss Hossow na zywo i wierz mi ze ten porszak robi rownie duze wrazenie! Ps. Koles tankuje co 100 km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...