Skocz do zawartości

do ludzi orientujacych sie w przepisach ( rama gpz )


Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak Panowie.

mam okazje zakupic rame od GPZ 500 za grosze czyli za 50 zl tylko jest jeden mankament papiery a konkretnie nie ma papierow...

po prostu chcialbym zbudowac cos na podstawie tej ramy i z tym zwiazane jest moje pytanie.

zaznacze od razu ze nie chce kupowac lewych papierow ani bawic sie w te sprawy.

chcialbym zrobic własną wydumkę.

czy orientujecie sie jak to jest z rejestrowaniem pojazdow wlasnej produkcji ?? bo wlasnie chcialbym na takie cosik zarejestrowac ten wynalazek.

a silnik wrypal bym od MZ :( hehe

a tak ogolnie to czy teraz silnik sie liczy wogole bo przeciez te nowe przepisy weszly ...

czekam z niecierpliwoscia na jakies odpowiedzi.

 

POZDRAWIAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem sobie rozporzadzenie ministra w sprawie rejestrowania pojazdow typu SAM.

z tego wynika ze wszystko mozna zarejestrowac na SAMa .

nawet mozna komus podrypac HAYABUZE , zeszlifowac numery i poleciec w kulki rejestrujac to na SAMa 8) 8)

tak z tego by wychodzilo hihihi

ale powaznie mowiac to ma ktos pojecie ile taki przeglad kosztuje i czy nie mozna tego przeprowadzic gdzies indziej niz w Wawie i Bielsku Bialej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierow powiadasz kupowac nie chcesz' date='a ta rama po hitlerowska, czy moze popowodziowa.(reszte czesci woda porwala) i powiedz jeszcze gdzie ,to mozna silnik znale..........eee chyba sie czepiam ,sory :roll:[/quote']

 

Dokładnie, może ja też znajdę jakieś części od ZX to będe miał zapasowe :( . A tak poważnie jak czasem czytam niektóre posty to sam scyzoryk mi się otwiera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paser!

hiszpan jakbys nie zauwazyl to nie kupilem jeszcze ramy ani nic nie kombinowalem wiec nie zycze sobie uzywania pod moim adresem slow ani zwrotow w czasie dokonanym !!

 

 

Teraz naprawde blysnales.

jakbys byl tak mily i nie wnikal w moje i greeda zatargi bo jeszcze przypadkiem Cie wciągnie ... :lol:

 

A tak poważnie jak czasem czytam niektóre posty to sam scyzoryk mi się otwiera

zacznijmy sylwester od tego iz uwielbiam szukac kruczkow w prawie i miedzy innymi dlatego zalozylem ten temat to po pierwsze.

po drugie owa rama owszem jest POHITLEROWSKA wiec nawet jakby co to calkowity patriotyzm .

po trzecie akurat sprawdzenie czy byla krojona to nie bylby problem .

a po czwarte nie chce mi sie jechac z tym wynalazkiem do BIELSKA-BIAŁEJ na badania techniczne bo wiecej by z tym bylo zachodu niz toto warte.

 

a na koniec chcialbym jeszcze zauwazyc ze dział ten nosi nazwe PRAWO a nie WYWODY NA TEMAT MORALNOŚĆI a z tego co ja widze to wy ogromnie lubicie prawic kazania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys byl tak mily i nie wnikal w moje i greeda zatargi bo jeszcze przypadkiem Cie wciągnie ... :lol:

 

 

A gdzie ja wnikam w Twoje sprawy ? Znam Andrzeja bardzo dobrze, i nazywajac go durniem bardzo sie mylisz. Pozatym nie obawiam sie wciagniecia do jakiegos zatargu z takim siusmajtkiem jak Ty. Wracaj pod piezyne do mamy i nie pisz bredni na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paser!

hiszpan jakbys nie zauwazyl to nie kupilem jeszcze ramy ani nic nie kombinowalem wiec nie zycze sobie uzywania pod moim adresem slow ani zwrotow w czasie dokonanym !!

 

paser tak dla twojej informacji to rzeczownik a nie czasownik wiec nie ma czasów dokonanych czy tez nie dokonanych.

Paser określa osobę kupującą przednioty nielegalnego pochodzenia a rama bez dokumentów takim przedmiotem jest. Jeśli chcesz kupić taka ramę zamiast zgłośić typka który chce ją tobie sprzedać to jesteś paserem i wspierasz złodziejski proceder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawia cię dlaczego gość sprzedaje ramę za grosze, znudziła u się czy co,

jak bedzie rynek na części niewiadomego pochodzenia to znajdą się skórwysyny, którzy te cześci beda kradli,

tak trudno pojąć ten mechanizm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ciebie zaczna szukac kruczków w prawie to sie niezle obsrasz. Mały kombinatorku

 

no wiec czekam greedo jak taki madry jestes ...

jesli twoja plytka wyobraznia nie odroznia slow zalozyc temat na forum

 

to na ch*j zakladales temat w ktorym kazdy po tobie jezdzi?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...