Skocz do zawartości

Co trzeba spr przed zakupem motoru !!


Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie jak wplywam na ludzi hehe?? :( No tak trzymaj! Kiedys na forum byl link do swietnej strony! CAla opisywala jak kupic motocykl. Kolesie opisywali swoje przygody z zakupem motoru. Az mi sie wierzyc nie chcialo w jakie to sposoby ludzi maskuja wady motocykla. Poszukaj w wyszukiwarce, napewno cos bedzie...

Pozdro

P.S. Zobaczcie ile jestem dni na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) chociaz jeden mi napisac :(

Tu przychodzi mi namysl tylko jedno "Mów do słupa (...)" Eh :/

 

Pzdr normalne ludki 4umowe.

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wreszcie coś się dzieje..Za chwile zaczniecie sobie ubliżać jak w knajpie ...Kupa śmiechu..Tym panom już podziękujemu..Dzieci do łóżeczek.Jak człowiek chce dobrze to na drugi raz nie napisze w obronie,czy ze zrozumieniem dla młodego a zacznie czytać bardziej interesujące posty..A swoją drogą forum to forum, jeden ma problem inni mieli go wcześniej i dają odp..ale trochę myslenia nikomu nie zaszkodzi.Bols2 zwracam wyjątkowo honor, a Ty młody ostygnij i zanim napiszesz pokombinuj albo polataj po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ehhh chłopaki, chłopaki... Serio myślicie żem ślepy?

OK, hormony się wybuzowały? Para z łebków odeszła?

To extra.

Temat blokuję, dupa wyszła a nie porady. Gdyby nie odnośnik do tematu kleszcza byłaby dupa i to zbita.

Kolega HubZG ma ostrzeżenie, ale na PW na razie. Pare innych osób do pogawędki na PW też widzę :roll:

Reszta starszych stażem na forum... proszę uczcie zasad nowych na PW lub dawajcie sygnał że coś jest nie tak, bo dyskusja z wieloma osobami (głownie młodymi wiekiem, ale to nie jest regułą) na forum publicznym zwykle obraca się w taką jak ta pyskówkę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...