Skocz do zawartości

DŁUGI WEEKEND MAJOWY 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo ale Bielany k. Oświęcimia to też spory kawał z Poznania a ten zlot ma hcarakter okręgówki nie extra klasy więc nie wiem czy by Ci się opłacało... a Lwów to po drodze przez Bieszczady... i terminowo sie obydwie propozycje fajnie ukladają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR- no i własnie małe regionalne zloty sa najlepsze bo to jest atrakcja sezonu schodzi sie cała miejscowosc zeby popatrzec na motocylei i motocyklistów a laski majtki przez głowe ściagaja ;)

 

Timac jak bielawa bedzie w majowy weekend to przyjade ta a nie do lwowa ale nie licz na to że mnie spijesz w trupa predzej sam padniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR- no i własnie małe regionalne zloty sa najlepsze bo to jest atrakcja sezonu schodzi sie cała miejscowosc zeby popatrzec na motocylei i motocyklistów a laski majtki przez głowe ściagaja ;)

 

I o to wlasnie chodzi!!! 8)

A na zlocie w Bielanach latwych towarow nie brakuje :twisted:

 

PS.Timac jak zwykle myli Bielawe z Bielanami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda że Bieszczady Cie nie zobaczą, bo zapewne Kozak z Bazy tęskni za Tobą niesamowićie, ugryzłby tu i tam  :D

Kozak jak kozak ale zaś mi się przypomniała to ochydna cola bieszczadzka TFUUUU :D

 

PGR - to w zeszłym roku nie kupiłeś koszulinki ??? Polecam, fajna jest :lapagora: a co do browarów tam, to od razu możecie sobie nocleg zamówić (jest gdzie) bo jak się tam siedzi to bardzo szybko ranek nadchodzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja urlopik mam juz zaplanowany!

29go kwietnia jade z kolega motocyklami pod Katowice na Zlot FC 2005 i tam pokrece sie kolo 2 - 3 dni, a potem lecimy w Bieszczady, gdzie kolega ma zalatwione zakwaterowanie u znajomego. Tam tez posiedzimy ze 3 - 4 dni.

Wiec dajcie znac co ustalicie, to chetnie sie z Wami powłóczymy po traskach bieszczadzkich.

W zeszłym roku bylo super i nawet pogoda byla nie najgorsza. Mozna powiedziec ze Bieszczady byly oblezone przez motocyklistów.

 

Pozdrowionka

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PGRku swietnie było a pierogi tez extra.

Niestety maksymalna nie ma w Bieszczadach znaczenia, a raczej zwinność motocykla :PPP

No PGRku ja pamietam dluzszy postój jak walczylismy z ta twoja maszynka!

Wogole bylo extra, szkoda ze tak krótko!

Z przyjemnoscia wroce w tym roku na tamte traski!

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...