Skocz do zawartości

Doradźcie bo głupieje!


Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej jakas 600/650 przeta na takim sprzecie mozna ladnie w terenie polatac a na drogi swietnie sie nadaje no i trwalosc w 125 tlok wal cylinder masz na 10 tys km w porywach a w 600/650 na 50 tys i lepiej a wcale nie drozsza w exploatacji a tak szybko sie nie znudzi prawie 50 koni juz czuc no i 4T

No super Nitomen doradziles niech lepiej sobie kupi jescze cos wiekszego i mocniejszego bo w prownaniu z simsonkiem nie ma duzej roznicy.JAk z simsona chcesz sie przesiasc to na jakas 125 proponuje jak wyzej Dt lub Rx a nie jakas 650 wg mnie glupota juz mialem paru takich co przesiadalo sie z simsona na scigacza i zaraz sie lamali.Spokojnie kup 125 a potem dopiero kup sobie cos wiekszego to naarzie Ci spokojnie wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wygląda z nowymi częściami do DT? Macie jakiś cennik ew. stronkę? Pytam, bo jak byłem u Yamahy to za cylinder zaśpiewał ponad 2000 zł! I jeszcze jedno... czy większy cylinder (160 cm3 - Atheny bodajże) wpłynie na żywotność wału? Za który u Yamahy chciał również ponad 2000 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a wracajac do pytania, jakie sa roznice miedzy dt 125 a dt 125R to literke R dodawali do nazwy modelu chyba od 88 albo 89 roku a wszesniejsze modele nie mialy literki R, bo napewno nie ma 2 wersji tego samego rocznika , jednej spokojniejszej a drugiej bardziej terenowej :) tak mi sie wydaje ale głowy uciac sobie nie dam

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale WYDAWAŁO mi sie , że widziałem niedawno młoda DT 125r

dobrze Ci sie wydawalo, młodsze dt maja gratis literke R a starsze jej nie maja ( te 88 i starsze) chyba zle przeczytales moj post :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, ktos nie dopisał literki R w ogłoszeniu i sie czepiasz :D lepiej poszukaj dokładnie na oficialnych stronach yamahy odpowiedzi na pytanie, które modele maja literke R a ktore nie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Przepraszam, że piszę jeden post za drugim, ale mam bardzo ważne pytanie, które może zadecydować o mojej motocyklowej przyszłości... Z czterosuwów do 6 tysięcy złotych co byście polecili. Kilka spraw, które muszą zostać uwzględnione:

- moto nie może przekraczać 400-500 cm3;

- muszą być doń łatwo dostępne części;

- i musi spełniać warunki do jazdy w las i na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Przepraszam, że piszę jeden post za drugim, ale mam bardzo ważne pytanie, które może zadecydować o mojej motocyklowej przyszłości... Z czterosuwów do 6 tysięcy złotych co byście polecili. Kilka spraw, które muszą zostać uwzględnione:

- moto nie może przekraczać 400-500 cm3;

- muszą być doń łatwo dostępne części;

- i musi spełniać warunki do jazdy w las i na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...