Skocz do zawartości

Zakupy w internecie


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem dzisiaj nowe opony w internetowym shop'ie www.opony.com ceny całkiem całkiem zapłacę z dostawą pod drzwi 464zł + 433zł ( nie pytajcie ile to razem ) za Dunlopy 204. W serwisie wymiany opon za to samo zażyczył sobie gość 720zł + 600zł 8O , różnica spora przyznacie sami, nie ????????????

Będę musiał zapłacić za wymianę i wyważenie ale to max 50zł, więc i tak mocno do przodu.

A może i tak przepłaciłem ???????

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię zmartwić ale z moich doświadczeń z kupowania z neta wiem, że prawie nigdy nie należ y wierzyć w przewidywany czas dotarcia przesyłki. jak ceny pozostają zawsze takie same, to termin dostarczenia można między bajki włożyć :D no i jeszcze parę razy jak zadzwoniłem co jest grane z przesyłką to powiedzieli że przykro im, ale będzie ona anulowana, bo (tutaj jakieś zmyślone absurdalne powody :twisted: )

 

to są tylko moje doświadczenia, nie musi być u Ciebie tak samo... na pocieszenie dodam, że jak już przesyłka doszła to nie miałem jej nic do zarzucenia, ale wszystko zależy od uczciwości sklepiku netowego :D

 

życzę zero kłopotów z przesyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się rypać, okazuje się że zamówiony model opon ( D-204 ) "wyszedł z produkcji" :) . Próbuję teraz zamówić D-207 ale zdaje mi się że będą schody bo w e-mailu podali mnie inne ceny niż w cenniku, różnica niewielka ale 50złp na ulicy nie leży.

A tak poza tym czy D-207 są dobre do turystyka ????????????

Termin dostawy po 15 lutego ale mnie się nie pali pod tyłkiem na tych gumkach co mam zrobię jeszcze ze trzy tysiące km. Zamawiam bo teraz łatwiej z kasą niż na wiosnę.

Posmatrim ! Uwidim !

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu! Pracuje w sklepie z częściami do samochodów więc i oponkami handlujemy.Mam stałego pewnego dostawce który zajmuje sie także oponami do motocykli.Podaj mi rozmiary i typ jaki chcesz (Dunlop) a ja sprawdze czy maja i w jakich cenach.Na opony dostajemy duże upusty wiec pomogę Ci zdobyciu (może bedzie taniej?).Na kolegach motocyklistach oczywiście nie zarabiam :) Moj mail [email protected] Pozdrawiam Grzesiek

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...