Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem z niecierpliwością na ten wątek, ponieważ echa imprez rybnickich i do mojego grodu nad Sołą dotarły. Piszcie dużo szczegółów i z uwagi na nikłą reprezentację jeżdżącej armatury czuję się w obowiązku polepszyć statystykę moim warczącym Intruzikiem. Piszcie bracia coś więcej niż 'radiostacja w Gliwicach', czy też 'kibel za zagrodą Władka' - ja się tam na lokalnej topografii nie znam, a chętnie bym z Wami walnął jakąś banię początkiem kwietnia nie tracąc czasu na oblukiwanie okolicy od Rybnika do Żor w poszukiwaniu biesiadników. Tajemniczo brzmi wątek absyntu Krasnala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echa imprez rybnickich i do mojego grodu nad Sołą dotarły.quote]

Łosz kurna, nic nie pamiętam ale ostro musiało być że echa aż do Oświęcimia dotarły... :oops:

Trochę armatury zawsze jest, mam nadzieję że QuadMan zajrzy, Krasnoludy z Bogatyni i Draco przywlecze też trochę chromu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echa imprez rybnickich i do mojego grodu nad Sołą dotarły.

Łosz kurna, nic nie pamiętam ale ostro musiało być że echa aż do Oświęcimia dotarły... :oops:

Trochę armatury zawsze jest, mam nadzieję że QuadMan zajrzy, Krasnoludy z Bogatyni i Draco przywlecze też trochę chromu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chętnie bym z Wami walnął jakąś banię
Heh - no takiej muzyki mi trzeba, miód na moje uszy :D

 

Tajemniczo brzmi wątek absyntu Krasnala :-)
Tajemniczo to się robi PO wątku - szczególnie z odpowiednich 'kielonów' :P

 

Schpakoo - z radiostacją w Gliwicach to już stały element tradycji (ekstradycji :lol: ), tam spotyka się ekipa Gliwicka, Katowicka + najodleglejsi członkowie grupy Południe czyli ja, broda i Quadman (trwa namawianie 96robert'a, ale nie wiadomo czy przyjedzie) i potem wszyscy razem udajemy się w kierunku Rybnika na spotkanie drugiej grupy (Rybnickiej). Szczegóły tzn. godznia spotkania wyjdzie w praniu.

 

PGR też troche chroma ze sobą przytaszczy
Taaaaa akurat :) chyba że w stylu: "Chromole więcej nie piję" :mrgreen:

 

 

 

PS. A tu jeszcze ponad miesiąc czekania :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - no takiej muzyki mi trzeba' date=' miód na moje uszy :P [/quote']

 

No to już Cie polubiłem, chłopie! :)

 

Tajemniczo to się robi PO wątku - szczególnie z odpowiednich 'kielonów' :P

 

Mam się bać? :D

 

Szczegóły tzn. godznia spotkania wyjdzie w praniu.

 

Super. Będę wczytywał się w szczegóły i rozpoczynam hartowanie swoich starych kości i wątroby jak orzeszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schpakoo!zerknij do archiwum tam je wszystko.

Jak bedzie juz dosc daleko to zas umieszcze tu mapke z dojazdem pod radiostacje , a pozastala czesc panienek :) spotka sie zapewne pod szpila:)

Lub wszystcy z Gliwic pojedzimey do Szpili i z tamtad do REala :P

Nic sie niemartw jakmy :P

 

pytasz czy masz sie bac???

 

TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do REala :P

bronx nie wiesz może czy w realu jest dział z rurami PCV ???? Bo chodzi mi po głowie pewien pomysł :) :D :P

piwo.jpg

 

oczywiście zamiast kubeczków plastikowych powkłada się puszeczki lub flaczeczki :mrgreen:

czyż nie piękne i odpowiednie na zlocik Południa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaa :!: :P

no to sie zapowiada ciekawe zjebspotkanie:)

 

mam nadzieje ze sluchy o naszej pysznej zabawie nie doszy takze do kotwicy...bo powoli osrodki nam sie koncza..bynajmniej w tym regionie :D

 

zablokowali mi logowanie sie...ale juz jestem :)

 

jezeli chodzi o kwestie kto moze byc i na czym....nawet rewerem byle z jajamii,piciem i nie homo :P

 

to popijemy :twisted:

 

piszcie ludziska kto bedzie dodatkowo poza stalym skladem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

....nawet rewerem byle z jajamii' date='piciem i nie homo :P [/quote']

widzę panowie, że trzeba przejść ostrą selekcję, aby na waszą imprezę wpaść - niestety większość dziewczyn nie spełnia wymogów z jajami (no chyba że ze sklepu i ewentualnie Miriam jeszcze je ma :) ) - no ale ktos juz mówił, ze "gej party" (w dobrym słów tego znaczeniu :D ) są najlepsze, więc impra pewnie przednia :twisted:

 

Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...