Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...) i nawet biedak nie może napic się nekatru bogów bo antybiotyki wcina aż grzmi.... :x

Spoko spoko Pidżer - już mogiem wychylać, choćby całą 4-litrową tubę spiżową ;) choróbsko precz se poszło, to chyba dlatego żem wczora wsadził aku do Virówki i poganłem po niejakich kałużach przez miasto. Tak więc sezon '05 rozpoczęty. Teraz trzeba poczekać na zejście śniegów u naszych sąsiadów cobym mógł zakupić u nich pewne specyfiki 8)

 

Ave Żywiec :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRASNAL napisał:

to chyba dlatego żem wczora wsadził aku do Virówki i poganłem po niejakich kałużach przez miasto. Tak więc sezon '05 rozpoczęty.

Ehh, Krasnal , aż mię kręci z zazdrości, chyba dzisiaj wyciągnę motór i zrobie objazd okolicznych dziur w asfalcie !!!??? ;)

Pozdrófka dla wszystkich zjebów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Prosze jeszcze sie za bardzo nie napalac ani nic, bo to bardzo wstepne informacje :D.

 

Jesli terminy dla domkow beda wolne, to mamy:

- dwa domki po 150zl za noc (nie wiem jeszcze jak godzinowo to wyglada)

- w kazdym domku 10 lozek - wiec +/- 30 osob sie jakos wyspi - ja lozka np. nie potrzebuje :D

- za kazdy domek dodatkowo brane jest 100zl kaucji za ewentualne zniszczenia, co niby oddawane jest przy zdawaniu domkow, ale smialo mozna to juz od razu doliczyc do ceny :D

- dodatkowe oplaty za prad i takie tam

 

Jeszcze nie wiem ile kasuja za grila, ale sie dowiem. Gdzie zaparkowac motocykle - jest. Blisko woda, ale nie radze sie kapac. W gruncie rzeczy to jest taka przystan...

 

Planowany termin dostarczenia szczegolowych informacji - jutro lub w sobote. Jutro tam jade i sie dowiem, ale nie wiem czy dotre przed sobota, by podzielic sie informacjami - to miejsce ma po prostu taki klimat :roll: :D.

Powinny byc tez fotki jutro (lub sobote)...

 

Czyli dokladajac, ze grill bedzie kosztowal np. 100zl mamy do podzialu jak narazie kwote 600zl - co dal 30 osob daje po 20zl na lebka... :D

 

Pozdrawiam

 

PS

Domkow w osrodku jest wiecej, ale te dwa sa najwieksze. Zawsze mozna zamowic ich wiecej w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejsce na wycieraczce ile stoi :?: :D

 

No Zbyhu wreszcie jakis ruch w interesie :!:

 

Są tam jakie oczy Sarumana :?: :twisted:

 

Krasnal nie rób świnio jedna smaków na jazde bo moto rozebrane stoi...

 

A w sobote na jak zawsze "coolturalnym" grillu u Pipcyka żegnamy burą dziwkę zime i jej koleżanke Marzene czy jak jej tam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie gdzie oko na chwycilo?? To dokladnie zulernia po drygiej stronie !! Warunki o 300% gorsze jak rok temu , ale klimacik jest... :D

Teraz w wekend zabieram sie za moto , jak tylko zacyka odpowiedni wszystko ruszy z kopyta...tak wyszlo:/

 

Napewno nieyjdzie wiecej jak 40, max 50 zl na osobe !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...