Skocz do zawartości

Rajd Katyński !!!!!!!!!!!!!!!!


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Patrząc z perspektywy czasu każdy rajd jest inny.

Ten zapadnie w mej pamęci jako bardzo dobry

pod względem osób biorącym w nim udział,

natomiast ze względu na inne zdażenia zaistniałe w

jego trakcie mógłby być bardziej udany.

Najważniejsze, że Tobie Maciek się bardzo

podobał, a myślę, że i innym uczestnikom też.

Mam nadzieję, że przyszłoroczny wypadnie super.

pozdrawiam

komandor rajdu

galar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam nadzieję' date=' że przyszłoroczny wypadnie super.[/quote']

 

Witam,

zacząłem już snuć plany na przyszły sezon i poważnie biorę pod uwagę udział w Rajdzie. Pewnie zbyt wcześnie żeby się nad tym zastanawiać ale jestem ciekaw czy obecne - nienajcieplejsze stosunki z sąsiadami mogą wpłyąć na przebieg przyszłorocznego Rajdu? Jak to widzicie? Pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzalem stronke, przejzalem watek i tak sobie mysle, ze ciekawa sprawa. Tylko mam pewne obawy, bo jak slysze nazwe Radio Maryja to az mi sie niedobrze robi. Chodzi mi o to, ze nie chcialbym spedzic ponad dwoch tygodni w towarzystwie ludzi ktorzy pluja jadem na zydow, masonow, unie europejska itp sprawy, przeciw ktorym ja osobiscie nic nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzalem stronke, przejzalem watek i tak sobie mysle, ze ciekawa sprawa. Tylko mam pewne obawy, bo jak slysze nazwe Radio Maryja to az mi sie niedobrze robi. Chodzi mi o to, ze nie chcialbym spedzic ponad dwoch tygodni w towarzystwie ludzi ktorzy pluja jadem na zydow, masonow, unie europejska itp sprawy, przeciw ktorym ja osobiscie nic nie mam.

nic bardziej mylnego!!!! nienawidze antysemitów!!! jestem zwolennikiem uni europejskiej!!! ;) radio maryja uważam za debilizm totalny!! :) a jednak byłem i mi sie podobało !!! uczestnicy to normalni ludzie a nie żadne szjbusy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...