Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś pisałem kilka razy czym się różnią

 

LC :

 

Produkowane w latach 83-84 włącznie

Bęben z przodu

Inny gaźnik (Mikuni VM 18 SS)

Przednie i tylne zawieszenie o mniejszym skoku

Bak 9l

 

LC2 :

 

Produkowane w latach 85 - 96 włącznie

Tarcza z przodu

Inny gaźnik (Mikuni VM 20 SS )

Przednie i tylnie zawieszenie o większym skoku (Tylni wahacz MONOCROSS)

Bak 10l

 

 

Różnice , które wymieniłem to są takie podstawowe . Naprawdę jest ich więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny to jest wina konczacego sie tloka masz slabe sprezanie i na zimny ma problem z palenie nie trzyma obrotow ja tez tak mialem dopuki nie zmienilem tloka

 

po zmianie totalnie inny motor bardzo ladnie ciagnie na 6 jak postoi z dzien to czasem nawet odpali z 2 bez ssania i potrzymam ja z 20-30s na 3-4 tys obrotow i moze stac i stac bez gazu na obrotach 1,5-1,8 tys

 

nadodatek beny na twoj przebieg to jesli ona przeszla tyle bez remontu to wiec nie ma sie co dziwic;)

 

jak dzis wracalem rozpadalo sie na ulice wjechalem mokro wszystko spod przedniego kola leci na fajke i fajka dostala przebicie dt przerywala gasla myslelem ze ja pier.. cos wykombinowalem mialem w plecaku kartki wytarlem fajke swiece pozniej owinolem to kartkami i jakos dojechalem

 

beny czemu gumy nie ma na fajce :buttrock: jajca Ci urwe:D fajke musze kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o filmikach to ten jest niezły:

Jackuzy dałem ci 5 (jedyna ocena) :bigrazz: :wink:

 

Heh :evil: Dziekuje bardzo :wink::D:D wszystko robiłem sam i jeżdzenie w kółko jest jednak nudnawe troche :P ale i tak była fajna zabawa :D....aż w końcu przez ten filmik zapomniałem do dentysty iść tego dnia :D

 

Ale cieszę się ze się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh co potrafi co potrafi ... łatwo powiedzieć :P jak ja sam w tym lesie byłem a kompletnie nie miałem pomysłu na film :P (co widać :)) tym bardziej że ona na dotraciu tak własciwie jeszcze jest :icon_razz: ale to szczegół niemniej następnym razem pojade kawałek dalej i sfilmuję "słynne" wydmy to sobie tam troszke poszaleje :buttrock: ale to pewnie już w 2007 roku :P

 

Litrus - idzie 25 około aż w pewnym momencie przestaje ciągnąc tak własnie w okolicach 25-27 na h ...tylko że ja mam na przedzie 15 zębów (standardowo było podobno 13) teraz kupiłem sobie w larssonie 12 zebową :flesje: tylko jest taki problem że najzwyczajniej nie pasuje :] ma za płytkie wyżłobienia w wielowypuscie i miejsca na srube mocująca są o 90 stopni przekręcone względem tej zebatki co mam....echhh na takiej 12 to by chętnie na kółko wstawała :cool:

 

A co do zębatki z Ogara to tylna pasuje :P o ile ma 41 zebów ale pasuje bo ja takową mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc jest problem tego kalibru :

włączam maszin chodiz cud miod lecz nie tu problem paliwo do gaźnika wali szybciej niz jest spalane i sie wylewa przez uszczelkę .

Sprawdzałem pływaki nie są dziurawe nie zacina sie zawór rozpylacza juz sam niewiem ;/ mój gaźnik to delorto phb 14

 

 

PS: kupiekompletny gaźnik do dt 50 mxs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...