Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Czy ktośmi może powiedzieć, gdzie dostanęlinkędo gazu do DT 80 95' podwójną(do dozownika i przepustnicy)?, a jak nie podwójną, to chociaż pojedyńczą, bo już trzeci tydzień nie jeżdże... jakieś linki do sklepów, albo zaraz z linką. Czy w salonie yamahy dostanę taką linkę? Mieszkam niedaleko Leszna w wielkopolskm, może ktośz okolicy wie gdzie jest jakiś sklep, gdzie kupię tę linkę, a może gdzieśw lesznie dostanę?

z góry dzięki i proszę o pomoc. czekam na szybką odpowiedź

pozdro dla wszystkich DT'tkowiczów :)

 

PS: piszcie na gadu, albo nie. na forum, bo przynajmniej potem ktoś inny nie będzie miał problemu z odnalezieniem linki :) Najlepiej jak by był link do linki podwójnej

Edytowane przez krystian_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta DT-ka jest tak ok. 1996-1997r. Pozdrawiam

 

W dodatku ktoś wymienił trochę części (przedni i tylny błotnik) i naprawiał siedzenie.

 

Pytanie - orientuje się ktoś z Was w jaki sposób po obszyciu siedzenia umieścić na nim oryginaly napis YAMAHA (w oryginale jest nadrukowywany na gorąco)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którego byscie brali? tzn ktory waszym zdaniem jest lepszy czy cos takiego

http://moto.allegro.pl/item401102830_yamaha_dt_125_ccm.html czy http://moto.allegro.pl/item400174451_dt_125.html

 

Jeśli chodzi o te 2 DT-ki to bym brał ta drugą jeśli pokazał by wszystkie rachunki co było robione. Napisał ze ,,motocykl jest po szlifie wymieniony tłok, pierścienie, uszczelki, wymieniłem wydech(jest pusty) i dyfuzor (od kawasaki)" - to musiał w nią wsadzić w remont ok. 500zł. Jeszcze na dotarciu powinna być. Bodajże na poprzedniej stronie napisałem co trzeba oglądać przy DT jak sie kupuje przeczytaj sobie. Jeśli będzie wszystko w porządku to bierz ja a jak coś będzie nie tak np. Układ napędowy itp. to zbijaj z ceny!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał ze ,,motocykl jest po szlifie wymieniony tłok, pierścienie, uszczelki, wymieniłem wydech(jest pusty) i dyfuzor (od kawasaki)" - to musiał w nią wsadzić w remont ok. 500zł.

 

Remont wychodzi dużo więcej niż te 500 zł:

- szlif - ~50 zł

- tłok - od 100 zł do 400 zł

- uszczelnki - ~30

- wydech (prucie i spawanie w zakładzie) - do 100 zł

- dyfuzor - ~150 zł

- olej - ~40 zł

 

Ja robiłem ostatnio duży przegląd (silnik, napęd, płyny, opony, itd.) i całość zamknęła się w 2000 zł.

 

Jeżeli chodzi o przedstawione motocykle to chyba ta druga byłaby lepsza (zakładając że opisy w aukcjach są prawdziwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont wychodzi dużo więcej niż te 500 zł:

- szlif - ~50 zł

- tłok - od 100 zł do 400 zł

- uszczelnki - ~30

- wydech (prucie i spawanie w zakładzie) - do 100 zł

- dyfuzor - ~150 zł

- olej - ~40 zł

 

Ja robiłem ostatnio duży przegląd (silnik, napęd, płyny, opony, itd.) i całość zamknęła się w 2000 zł.

 

Jeżeli chodzi o przedstawione motocykle to chyba ta druga byłaby lepsza (zakładając że opisy w aukcjach są prawdziwe).

 

Omg przecież na oko dałem 500zl a tłok można kupić nawet i za 79zł który po 1000km sie zużyje lub Vertex, Wossner za 400zł na którym będzie latał w ch*j czasu. Ja robiłem przez zimę remont (szlif,tłok,uszczelki,oleje) to mnie wyniosło prawie 600zł. Dla tego powiedziałem mu ze jak by ja brał to niech mu koleś pokaże faktory, rachunki ze wymieniał to i to. Wy robocie z igły widły :) Pozdrawiam

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...