Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Moto powinien ci palic pomimo zle dzialajacego zaworu... Jesli jednak cos koliduje mozesz go odlaczyc. Co do problemu to sprawdz na innej swiecy czy nie pali.

A napisz tez czy po kopaniu moto swieca jest mokra bo to dosc istotna rzecz. Jesli nie jest mokra - nie dostaje paliwa czyli wina gaznika (najprawdopodobniej). Jesli swieca jest mokra to moze sie silnik skonczyl - sprawdz kompreche, iskre, zaplon, przewody itp. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr pisze na krateze od sprzegla ile sie wlewa sciagnij pokrywe od sprzegla i zobacz czy masz dobrze przykrecone srubyod sprzegla i czy dobrze masz tez wsadzone to cos co jest na sa poczatku sprzeglabo jesli zle to ulozysz z koszem to nie bedziesz mial sprzegla musisz zalozyc te 2 strzalki na siebie rozbiez zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pytanie czy olej Platinum Moto 2T nadeje sie do yamhay ?? wyjasnijcie mi czym sie roozni połsyntetyk o d syntetycznego oleju i czy jak w dozowniku był ostatnio alny czerwony a teraz ten Platinum Moto 2T nie jest czerwony tak bardziej ziolnkawy to robi rooznice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się mieszać olejów syntetycznych (półsyntetycznych też) z olejami typu Mixol (olej mineralny czy coś takiego). A syntetyk z półsyntetykiem możesz mieszać, z tym, że podobno przyjmuje taka mieszanka właściwości gorszego oleju. Jeśli używałeś syntetyka i zamieniłeś na półsyntetyka (lub na odwrót) to nic się nie stanie i możesz śmiało lać :biggrin: Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bede sie niedługo przymierzał do wymiany tylnej opony, wobec czego mam pytanie, jaki rozmiar powinien byc z tyłu?Bo ja w tej chwili mam oponkę Michelin Cross 130/80/18, a zastanawiam sie nad włożeniem 120/90/18. Prosze o opinie uzytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam Michelina Cross Competition 120-90/18 i dobrze mi sie smiga..osobicie nie odczulem spadku mocy ze wzgledu na te szerokosc.. Wiekszosc ludzi to sprzetu typu DT poleca oponki 100-x/18 lub max 110. Jednak sa one bialymi krukami wsrod urzywek.

pozdro KszyHoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę...kto by mi udzielił pomocy w zdjęciu blokady z CDi...bo się zupełnie nei orientuje...czytałem na stronce Ptasiorra... ale troszke mało jasne to dla mnie...a boje sie ze zepsuje ten moduł...najlepiej jakies fotki w duzym formacie bym prosil i moze ktos na gg by mi wytlumaczyl i pomogl...z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć po raz kolejny

kupiłem yamahę xt600 monster motor jak dla mnie i sprzedałem

dalej szukam czegoś lżejszego np dt

dlatego poproszę o ocenę tej oferty

 

oferta dt125

 

czy ktoś mieszkający blisko mógłby to ustrojstwo ocenić odpłatnie oczywiście?

 

proszę o info

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak można porównywać motocykl 2T (DT) i 4T (DR). Przecież to zupełnie dwa różne motocykle.

 

Powiedzciemi gdzie można kupić kierunki do Yamahy DT80 LC2 (orginalne) bądź też samo szkiełko? Moze ktoś z was ma do sprzedania używane? Może być nawet jedna sztuka bądź cały komplet oczywiście za rozsądną cenę.

 

Pisać na PW lub w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi kupiłme yamahe dt mam kluczyk do baku i do stacyjki a do blokady kierownicy nie mam gdzie moge znalezdz drugi zamek gdzie to dostac ??i jak z tym olejejm połsyntetyk lepszy czy syntetyczny ?? bo aj kupiłme orlen platinium 2t wypowiedzcie sie o tym oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...