Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Czy ktoś mi może powiedzieć ile zębów ma orginalna zębatka z yamahy dt50 05r.?

Poza tym nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój ostatni problem, a wiec ponawiam próbę: mam dt 50 rocznik 05r. Ma wszystkie blokady zdjęte, a ciągnie tylko 65 km/h. Czuć, że pociagnęła by więcej, ale "brakuje " kolejnego biegu. Wie ktoś co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

co do odpalania z kopki:

dobrze mysle ze jest to wina tej zembatki powmiedzy sprzeglem a walkiem kopniaka???

 

ma ktos zdjęcie tulejki która sie wyrabia na zebatce ze motor nie chce palic z kopa?

 

ma ktos moze cala ta zębatkę do sprzedania (oczywiscie bez luzów na tulejce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest więcej pytań niż odpowiedzi ;/

mam 2 pytania :

- jak sprzęgło ciągnie to ten badziew w karterze wkręcać czy wykręcać ???

-jakie jest orginalne przełożenie w dt 80mx albo w dt 80lc2 ?? ?? o zębatki mi chodzi D.gif

 

toć minarelli to inna bajka niż v53 ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

co do odpalania z kopki:

dobrze mysle ze jest to wina tej zembatki powmiedzy sprzeglem a walkiem kopniaka???

 

ma ktos zdjęcie tulejki która sie wyrabia na zebatce ze motor nie chce palic z kopa?

 

ma ktos moze cala ta zębatkę do sprzedania (oczywiscie bez luzów na tulejce)?

 

 

 

Mi znajomy dorobił samą tulejke z brązu a drugą ze stali na zapas i elegancko chodzi:) Mimo to,ze mam takze wałek troche wyrobiony oprucz tulejki. a ta zapasową koledze dałem bo jemu tez siadła tulejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy dorobił samą tulejke z brązu a drugą ze stali na zapas i elegancko chodzi:) Mimo to,ze mam takze wałek troche wyrobiony oprucz tulejki. a ta zapasową koledze dałem bo jemu tez siadła tulejka.

 

a dobrze mowie ze to jest tulejka na tej zębatce co łączy ze sprzęgłem wałek kopniaka tak?

ją sie da normalnie z wybić z zębatki?

ile może kosztować nabicie nowej?? i gdzie to można zrobić? skąd wziąć wymiar jeżeli teraz mam luz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze mowie ze to jest tulejka na tej zębatce co łączy ze sprzęgłem wałek kopniaka tak?

ją sie da normalnie z wybić z zębatki?

ile może kosztować nabicie nowej?? i gdzie to można zrobić? skąd wziąć wymiar jeżeli teraz mam luz?

 

 

Tak,to jest ta małą miedzy wałkiem kopki,a koszem sprzegłowym.

U mnie bez problemu poszła:D A niepamietam skad starszy wymiar wzioł:/ czy z wałka,czy tez z tulejki. Ale w kazdym razie znajomy mi dorobił i złozyłem w 15 min. Bez problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to jest ta małą miedzy wałkiem kopki,a koszem sprzegłowym.

U mnie bez problemu poszła:D A niepamietam skad starszy wymiar wzioł:/ czy z wałka,czy tez z tulejki. Ale w kazdym razie znajomy mi dorobił i złozyłem w 15 min. Bez problemu:)

 

a znajomy na czym to dorabiał? z jakiego materiału?

nie mogl by mi tego zrobic (odplatnie;) ;p ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam yamahe dt 125 RN z 97r. odblokowałem yvps i wyciagnąłem zwężke z dyfuzora. Gdzie szukać jeszcze blokad ?? i jak najłatwiej odblokować moduł? Bo kręci tylko do 6,5 tys. Czy w membranie jest blokada??

Pytam o to bo za dużo tu jest stron do przeglądania a może ktoś zechce krótko i na temat napisać . Bo mnie już wkur... te odcinanie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to w tym temacie bo tu zagląda najwięcej posiadaczy DT.

 

Kupię Yamahe DT 80 LCII w dobrym stanie, z działającą elektryką, kompletną, najlepiej zarejestrowaną na motorower z woj małopolskiego lub śląskiego.

 

Kontakt:

gg: 5268545

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...