Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zainstalować Gasbox w dt?? i jaki jest tego skutek, miałem wcześniej skuter i wiedziałem że gaz lepiej reaguje , jak jest w dt?? i czy ma to jakiś sens instalować w 125??

 

A i czy ma ktoś na sprzedanie koła razem tarczami hamulcowymi do dt 125 r, najlepiej jak by były od sm.

Edytowane przez bart90dt125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jednoslad.pl/modules.php?name=C...howpage&pid=172 to jest link do gaz boxa

a co do wkładów do kiedy, to na allegro sa takie do wsk,:

http://www.allegro.pl/item167793818_nowa_b..._i_simson_.html

dt to nie wsk wiec raczej nie bedzie pasować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na 4um. Jestem tu nowy.. ale mm nadzieje że sie zakilimatyzuje..

 

abyscie mnie lepiej poznali powiem że mam Yamahe Dt 125 z 2001 roku.. nie jest to moj pierwszy motor..ale pierwszy oważniejszy..

 

 

mam pytanie.. nie ma ktoś z was do sprzedania yamahy dt 50 lub 80 w przystępnej cenie w dobrym stanie i najlepiej jak by była zarejestrowana na motorower. otoz moj kolga szuka moto a ja postanowiłem mu pomoc..

 

 

z góry dzięki chłopaki..

 

 

pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.. nie ma ktoś z was do sprzedania yamahy dt 50 lub 80 w przystępnej cenie w dobrym stanie i najlepiej jak by była zarejestrowana na motorower. otoz moj kolga szuka moto a ja postanowiłem mu pomoc..

 

www.allegro.pl tam pełno tego jest

 

sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was wie gdzie można kupić tylko pierścienie do dt80 bo wszędzie co patrze to są tylko w komplecie pomóżcie

wątpie byś znalazł same piersienie ja też szukam do Kmxa lecz nigdzei nie moge zależć,jak już to tylko mogą ci zrobić (dorobić gdzies w zakładzie) (ale to już tylko zeliwne) a tak to tylko całe kompety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...