Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem niedawno lc-2 za 2tyś. jak na razie spisuje sie bez zarzutu, trzeba zrobić tylko przegląd i zarejestrrować. Nie jestem pewien tylko rocznika bo koleś mówił 96r. ale nie chce mi sie wierzyć a nr na blaszce sie przetarły. Stan wizualny ma troche do zarzucenia ale do jazdy po lasach mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !! Mam kilka pytan co do Dt 80 :

 

1. Cały czas mi swieci kontrolnka od Długich swiateł na włączonym silniku mimo to iz nie sa one włączone.Co to moze byc??????

 

2. Czy po kazdym włączeniu zapłonu powinna swiecic kontrolnka od dozownika??? Bo Mi cały czas swieciła i kolega doradził mi zebym go wyjoł i przemył w benzynie.Tak zrobiłem i nie swieci (ale mam pełny zbiorniczek)

 

3. Do czego przykrecic kabel od biegu jałowego pod plastikiem z lewej strony koło magneta??? Bo widziałem na zdj. jednym sróbe taką do której dodatkowo jest przykrecony ten kabel,a u mnie Jest wkrecona jakas inna wieksza sróba i to jeszcze na silikon ( widac) Tak powinno byc??

 

 

Narazie powyciągałem zarówki od Biegu jałowego i długich swiateł i niewiem co z tym fantem zrobic;/ Doradźcie cos:)

 

 

Z góry dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego ze jak mój kumpel ja chcial kupic i koleś mu powiedział ze sprzedana to nic nie sadze :icon_mrgreen: :lol: i racja dt 50mx chodzą po 1800do 2800 za 1000 to bez papiera ja za swoja dt i 2gą w czesciach dałem 2900 wparadzie na aukcji pisze ze dałem 3000 ale utargowałem stówke na miejscu utargował bym wiencej ale starszy zaczol pierdzielic jak jest to bierz ;/

 

no cuż :buttrock: Ja swoją kupiłem za 550zł...potem kupiłem wał za 150zł, oświetlenie tyłu czyli rowerową lampke stopu diodową i ja przerobiłem, potem dałem jeszcze 250zł na rejestrację (na niemieckich papierach była) i ubezpieczenie i już :clap: i mam motorek o pojemnosci 92ccm idący jak burza :offtopic: no ale wiadomo że zawsze lepiej jak się kupi moto już redy to go :buttrock:

 

Tak czy siak za tą kwote to za chiny bym nie kupił MX...LC koniecznie wybaczcie ale mimo wszystko iż lubie AC to jednak kupował bym LC za takie pieniądze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to ja tez chcialem kupic lc ... no ale nie bylo w tej cenie jakiej chcialem ... wszystkie byly w cenach od 3400 a trafialy sie jakies po 2500 ale one byly sprowadzone i staly w polsce kilka lat bez rejestracji takze bylby problem z rejestracja ... ale nie zaluje ... trzeba jezdzic tym co sie ma a nie rozmyslac co by bylo gdy bym mial lc ... mam nadzieje ze za rok uzbieram na a1 i zrobie prawko i kupie dt 125 albo mtx 125 ...

 

Ale jesli chodzi o niezawodnosc to naprawde ... moj motor nigdy mnie nie zawiodl ... oprocz tego ze nie podociagalem pare srubek i powylatywaly (np od dyfuzora i ulamalo mi sie przez to kolanko) ale tak to z silnikiem nic nie bylo robione przez 35 tys ... teraz bedzie do roboty tylko sprzeglo ... no i chyba bedzie szlif tego cylindra polini (80 lub jak kto woli 70) bo jest bardzo zniszczony ale i tak ma dobra moc i na prostej rozbuja sie do 75-80km/h

...

 

Pozdrawiam

 

PS:Jackuzy ile twoja "poleci" ? :icon_mrgreen: i jak jest pod ostra gorke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko:

mam Dt lcII i Jak sprawdzic ile mam oleju?? odkrecam korek koło kopki i tam jest taki ryjek schodzący w dół wkierunku sprzegła.tam ma byc widac lustro oleju?? czy musze szukac sróby kontrolnej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki mam prośbe obejrzyjcie tą Yamahe właśnie byłem ją zobaczyć jest 10 kilometrów odemnie, a w całym powiecie niewiem czy będzie kilka takich. Stan dobry przejechałem sie i czy to normalne że poniżej ok 5tys. obrotów jest mułowata i to nawet mocno. Oceńcie ją i napiszcie wasze spostrzeżenia. I jak myślicie cena jest chyba troche za wysoka. Oto link http://moto.allegro.pl/item133051411_yamah...uper_stan_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo ładna:) I ma oryginalny wydech (co mi sie marzy) :banghead: Widze ze jest kpl. i dosyc młody rocznik:)CZego nie mozna powiedziec o mojej. Cena jeszcze nie taka zła,mój sąsiad chce sprzedac swoja za 4850zł <lol2> I ma Yamahe Dt 80LcII 95r. zarejstrowana tyle ze ładną:banghead:

 

A nie masz okienka z poziomem?? Ja tak w DT mialem :]

 

 

Okienko?? Masz namysli to za kopką?? Taki plastikowy korek?? Jak go odkrecam to widze taki spuscik i własnie niewiem czy mam widziec olej przy tym spusciku czy nie.A ty jak miałes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki mam prośbe obejrzyjcie tą Yamahe właśnie byłem ją zobaczyć jest 10 kilometrów odemnie, a w całym powiecie niewiem czy będzie kilka takich. Stan dobry przejechałem sie i czy to normalne że poniżej ok 5tys. obrotów jest mułowata i to nawet mocno. Oceńcie ją i napiszcie wasze spostrzeżenia. I jak myślicie cena jest chyba troche za wysoka. Oto link http://moto.allegro.pl/item133051411_yamah...uper_stan_.html

za tą cene to Ty KTMa ( zarżniętego co jest chyba niemożliwe lub na części ale to dalej KTM ) kupisz :banghead: DT 80lc2 powyzej 2500zl bym nie kupil.. swoja mam za 2000 byla w b fajnym stanie ... ogolnie jestem zadowolony :banghead: co prawda 97` no ale coz... jest w b ladnym stanie.. jak lubisz wydawac kase to bierz :biggrin:

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli by spuścił do 3800 bo i tak drożej niekupie jest tylko jedna wada kopniak nieodbija, ale wydaje mi się że by mi to za bardzo nie przeszkadzało, i kusi mnie to że w województwie łodzkim niema prawie takich sprzętów, a to mulenie to wydaje mi sie że to kwestia regulacji gaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...