Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

a no schemat potrzebny mi po to ze mam drugi silnik i chce sprawdzic czy wszystko mam :buttrock: a chce go złożyc sam :icon_mrgreen: wiem ze kartery są do bani bo jakiś wieprz je tlukł przecinakiem bo ropoławiac nie umial i połamał tuleje w cylindzre na szczęscie mam jeszce 2 cylindry jedną 50ccm i 2gom 80ccm oba do szlifu i od jakich modeli podchodzą czesci do dt 50 mxs czy od dt80mx też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam cztery pytania... wiem że pewnie były już ona poruszane na forum, ale odnalezienie odpowiedzi na 72 stronach tego tematu jest b. trudne.

 

1) Gdzie można kupić/zamówić taką okleinę i poszycie siedzenia jak na poniższym zdjęciu: http://bikepics.com/pictures/199830/

 

2) Jak utwardzić i ewentualnie podnieść zawieszenie DT 125 99r.?

 

3) Jaki powinien być v-max dt 125 99r. w pełni odblokowanej i w b. dobrym stanie?

 

4) Skąd moge pobrać serwisówke do dt 125 99r.?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pzdr. Karol

Edytowane przez Karol-Derbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wienc tak jeżeli miałby ktos serwisówke do dt 50 mxs nie pogardze

 

2 problem dzisiaj z kolegą tu z tego forum probowaliśmy ozywic moja dt i cos wskuraliśmy zapala!!! jest dobrze!!! ale tak jakby jej nie pozwalało cos wejsć na większe obroty ;/ dokłądniej on napisze jak do domu dojedzie :icon_mrgreen:

3cia sprawa jak mamy króciec ten co do membrany przylega to ten zaworek od dozownika oleju powinien byc na góze czy tez na dole ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, robilismy dzisiaj z Detką kolegi Baro, zmienilismy gaznik na Dellorto PHBD 14 (nie jestem w 100% pewien) , gaznik normalnie zalozony bez filtra powietrza... iglica dopasowana od czegos innego.... ustawiona byla mniej wiecej na pół... cos zaczynal lapac ale nie specjalnie... ustawilismy na minimum paliwa i max powietrza, zaczynał juz lapac konkretniej i nawet można było sie toczyć jak sie miało manete na gaz, na postoju tez trzeba bylo trzymac manete do konca zeby nie zgasł... dalej juz nie robilismy , prawdopodobnie bedziemy jutro kombinowac.... tylko teraz pytanie co dalej ? dysza głowna byla z napisem chyba 10, sprubujemy jeszcze wsadzic inną iglice.... na gazniku sa 2 srubki , jedna od obrotów a druga od mieszanki , ale regulacja ani jedną ani drugą nic nie dały....czy poziom paliwa w gazniku ma jakies znaczenie ?

Czy ten gaznik jest wogule odpowiedni do 50ccm ? Moze np pękł pierscien i dlatego nie ma siły ?

 

Niech wypowiedzą sie osoby które cos wiedzą a nie tylko gdybają bo gdybac to ja sam moge....

 

Dzieki za odp

 

pozdro

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wazna sprawa jaki tłok najlepiej zamówic do tdr/dt 125? Oczwiscie jakis z tych lepszych . Sorry pytanie pewnie bylo nie raz ale potrzebuje juz jutro zamowic. Ps myslalem nad tymi z kemotu ale teraz cos mi niedziala ich stronka//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie ku;piłem nowy tłok bodajze na 2gi albo 1szy szlif caly komplet teraz pdl piersc ień wienc jak mam cląy nowy komplet to zrobię szlif cylindra wsadze nowy tłok i jak znalazl :)

 

PS znacie jakiś sklep gdzie moge kupic tłok do cylindra 80ccm chyba od dt 80 mxs

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128811702

i czy ten silnik bedzie pasował do dt 50 mxs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...