Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ

 

Pytanie do wszystkich użytkowników DT :icon_mrgreen:

 

Czy chciałby ktoś kostki do podniesienia tylnej zawiechy do DT?

 

Jastem w stanie zrobić takich kilka i jak ktoś chce to za 50zł zrobie po sztuce ;)

 

Jakby co to na PRW :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie dokladnie znajduje sie przerywacz od kierunkowskazow w yamaszce dt 80lc2 lub jak on wyglad :>

z gory dziekuje i pozdrawiam!

 

Jak siedzisz na moto to po prawej stronie w okolicy widełek górnych(jak sie mocuje kierownice, troche niżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ma ktoś może schemat elektryki i silnika do Yamahy DT??

Z góry dzięki :icon_mrgreen:

http://rapidshare.de/files/33101298/1121978852.gif.html

Prosze bardzo ..

Musze sie wam pochwalic ...

Zalozylem wkoncu cylinder 80 i jestem zadowolony .. wszystko dziala jak trzeba ...

Zauwazylem ze na nizszych obrotach jest mocny ale jak wejdzie na obroty to nagle dostaje mocnego kopa ...

Zadowolony jestem ogolnie ale mam pytanie ... przedewszystkim do Jackuzego ...

Na nizszych obrotach jest znacznie slabszy niz na wysokich ? Oczywiscie czy tak jest u ciebie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/33101298/1121978852.gif.html

Prosze bardzo ..

Musze sie wam pochwalic ...

Zalozylem wkoncu cylinder 80 i jestem zadowolony .. wszystko dziala jak trzeba ...

Zauwazylem ze na nizszych obrotach jest mocny ale jak wejdzie na obroty to nagle dostaje mocnego kopa ...

Zadowolony jestem ogolnie ale mam pytanie ... przedewszystkim do Jackuzego ...

Na nizszych obrotach jest znacznie slabszy niz na wysokich ? Oczywiscie czy tak jest u ciebie ?

Pozdrawiam

 

SUper :D Tak do jakiś 5000 (na oko liczone ;p) obrotów jest słabawy ale w pewnym momencie dostaje ostrego kopa :flesje: i ciagnie na sam szczyt :smile:....pewnie masz ten sam obiaw ale z tego co wiem to to jest normalna sprawa...podejzewam że to kwestia zaworu membranowego któru poprostu przy odpowiednich obrotach zaczyna się nagle bardziej otwierać co skutkuje takim przyrostem mocy :lalag:

 

 

Dziś kupiłem łozyska i uszczelniacze do silnika...jutro NARESZCIE składanie tego sprzeta w całość i mam nadzieje że będzie chodził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zrobilem taki motyw...zmostkowalem styki kondensatora w dt..i teraz idzie mi lepiej bo do 8tys obr a poprzedno szla do 7(wydech caly odblokowany) co teraz jest nie tak!idzie ladnie nie dusi sie nei muli no ale wchodzi tylko do 8tys...pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...