Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

przerejestrowanie

+,- 100 zł, nic więcej bo możesz jeździć na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela

EDIT:

w sumie to nie trzeba od razu przerejestrowywać, jest na to przewidziane 30 dni.

Edytowane przez szyszunia1514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam potrzebuje Schemat INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DO DT80LC2 Pilne jestem w trakcie rozbierania moto na czesci i potrzebowal bym schemacik. Mam wszysko podlaczone na krutko chcem to zrobic tak aby wszystko dzialało! Pomocy pilne. Nastepnie potrzeboje rowniez schemat calego silnika i gaznika poniewaz kopa mi nie odbija chcem to zrobic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje Schemat INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DO DT80LC2 Pilne jestem w trakcie rozbierania moto na czesci i potrzebowal bym schemacik. Mam wszysko podlaczone na krutko chcem to zrobic tak aby wszystko dzialało! Pomocy pilne. Nastepnie potrzeboje rowniez schemat calego silnika i gaznika poniewaz kopa mi nie odbija chcem to zrobic!

 

 

co do schematu to masz tutaj: http://www.dt-80.prv.pl/ a co do nie odbijającej kopki, to jestem prawie pewien, że to sprężyna Ci się ułamała i nie odbija(do wymiany, na allegro widziałem kiedyś za 30zł (chyba?) ale teraz jej już nie ma), ale do tego nie potrzebujesz schematów. wystarczy spuścić olej i zdjąć kapę, tam wszystko widać. trzeba tylko troszkę pomyśleć przy zakładaniu kapy z powrotem i będzie dobrze :flesje:

 

swoją drogą, to szukaj troszkę więcej, bo na 240-stu stronach coś znajdziesz :P

pozdro

Edytowane przez krystian_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny gaznik przecieka, kupiłem uszkodzony za 4 dyszki z zamiarem złozenia jednego z dwóch a teraz i tak musze kupic kolejny juz sprawny. Czy od jakiegos innego sprzeta pasuje gaznik czy musze kupowac fabryczny mikuni taki jak własnie w mojej dt 80 lc 2 ? Jesli jakis pasuje albo ktos ma na zbyciu sprawny lub pasujacy to prosiłbym o odezwanie sie , chetnie kupie. Tylko mam nadzieje ze nie za cene jak koles na allegro wyskoczył 170 zł :/ za uzywany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gaznika to polecam sprawdzic jego kapletnosc tj taki mały zaworek który jest pod płytka od pływaka jak taki kiedys zgubiłem po rozkreceniu gaznika to jak odkreciłem wache to paliwo leciało z kazdej strony...;/ mam rame do dt 80 lc2 ale z małym briefem wiec chyba nie da sie zarejstrowac mam 2 lagi pogietą ale szczelna chłodnice i przednią felge w stanie dobrym prosta nie pogieta co do lag to jedna lekko skrzywiona....jak cos to na PW pozdawiam

Edytowane przez MichuPl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam problem. odpale moto pochodzi chwilke wkreci sie sam nagle na wysokie obroty i gasnie;/ i nieda rady odpalic co mzoe byc?/

 

ja tak miałem czasami jak mi się paliwo kończyło;) wchodził na obroty że mało nie odleciał i gasł. możesz spróbować też przeczyścić gaźnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...czy Yamaha DT 125 to moto godne polecenia?? Jak ono sie sprawuje na drodze i w lekkim terenie?? wogule niech ktoś napisze cos o uzytkowaniu tej że Yamahy, jak sie jezdzi na co zwracac uwage, coś o silniku itp. Z góry dzieki i pozdro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...