Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do mojego problemu czy jak będzie ciągnał lewe powietrze przez simmering to takie cos sie będzie robiło czy raczej nie mozliwe??

 

Nie wiem czy przez simmering da rade tyle powietrza brać, chyba, że jest naprawdę źle włożony... prędzej olej. Bardzo kopci??? Jaki jest kolor świecy? Ja bym ostawiał na jakąś uszczelkę, albo mocowanie gaźnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde własnie to jakies porypane jest kolega mówił że musiał dolać 200ml oleju ale nie kopci niby a lewego powietrza raczej nie łapie wszystko jest posciskane bardzo mocno i posprawdzane.Aha dodam jeszcze że jak odpali to idzie badzo odbrze sie zbiera i w ogóle aha i ta Yamaha nie ma wejśća do filtra powietrza(tego gumowego takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wziełem sie za czysczenie gaznika.Jak go zdjełem to dopiero jak podłaczyłem pompke do miejsca gdzie zakłada sie przewód paliwa i dmuchnełem powietzrem do fuchneła benzyna z piachem.Ogólnie gaznik byl strasznie zapier***ony.Jak juz go powyczyszczałem zobaczyłem ile tego syfu to juz myslałem ze to to i dt bedzie dobrze chodzic......myliłem sie.Nic nie lepiej.Tam za gaznikiem przy cylindzrez chyba sa takie sitka moze to zobaczyc bo mogły sie zaje*ac czy to raczej nie mozliwe???Nie mam juz sił do tego moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie to można kupić ta gume sama ma ktos do sprzedania??

 

Zadzwoń i zapytaj:

http://www.allegro.pl/item329713934_yamaha..._na_czesci.html

http://www.allegro.pl/item331686916_yamaha...az_inne_rd.html

http://www.allegro.pl/item331897151_wszyst...125_tanio_.html

 

Tylko czy to bedzie pasować do 125...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM YAMAHA DT 125R 98/99'

PO KAPITALCE

NOWE CZESCI

CENA : 3.500zł

(bez dokumentacji / posiadam umowę kupna / sprzedaży )

 

Łódź

 

 

INFO POD NR GG : 3521397

 

 

 

 

 

Kilka STARYCH fotek : http://bikepics.com/members/stolar/98dt125r/

Edytowane przez Kuba Stolarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM YAMAHA DT 125R 98/99'

PO KAPITALCE

NOWE CZESCI

CENA : 3.500zł

(bez dokumentacji / posiadam umowę kupna / sprzedaży )

 

Łódź

INFO POD NR GG : 3521397

Kilka STARYCH fotek : http://bikepics.com/members/stolar/98dt125r/

 

 

SPRZEDAM DT 80 MX

200 KM PO REMONCIE SILNICZKA

NOWE SPRZĘGŁO

Wiele różnorakich dodatków :crossy:

ZAREJESTROWANA NA MOTOROWER

 

Zdjęcia w podpisie.....niestety nie najnowsze :buttrock: może pojawią sie nowe w krótce

 

Cena: 1800zł

 

Łódź

 

kontakt GG w podpisie po lewej stronie tego postu. (to nic że czerwone słoneczko piszcie i tak)

 

Pozdro :bigrazz:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus a na twoim bikepicks chyba widzę " Enduromastera " jako niby twoja DRZ : )

 

no gdzie coś ty:P Jest w dziale "friends" :icon_razz: przyjrzyj się :icon_razz:

 

 

A tak swoją drogą......

 

NIE SPRZEDAJE DETKI.....Zdecydowałem że polatam sobie jeszcze trochę do czasu jak będę miał kategorie A wpisaną a potem mam już po części sponsorów na motonga :biggrin: Kupie sobie CRMke ;) heh ...no albo coś podobnego :cool:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!To znowu ja z moja rozsypujaca sie Dt.Dzisiaj wyczysciłem gaznik (był strasznieeeee za*eb**y), odkreciłem tłumik (dyfuzor) i wylało sie z niego jakies 0.3 l benzyny brudnej z moze mała domieszka oleju.Mysle juz w koncu bedzie dobrze bo juz nie mam na to siły.Przejechałem sie z 1 km było w miare ok dobrze ciagneła i potem znowu te gasniecie i szarpanie.Mysle ze w tłumiku znowu jest benzyna.....skad ona tam mozre sie brac??Czy to moze byc wina swiecy??Wczxoraj jeszce załozyłem inna swiece wala sie w garazu to wogule ledwo odpaliła i z tłumika tak fuchało chyba to była benzyna ale nie jestem pewien......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy, to i ja.

DT 80/50.

Rok 1996.

Malossi 110ccm - nowy tłok wymieniony na ostatni tydzien wakacji -widać w bikepicsach.

Razem z tym nowe łożyska, simmeringi, uszczelki.

Wtedy tez zakupilem nowy kosz sprzegla.

Kolo dwoch tygodni temu wymienilem tarcze sprzegla.

Stare czesci i rachunki do wgladu.

Wiecej info na priv lub gg.

 

Edit.

Uprzedzam pytanie: 'Dlaczego sprzedajesz?'

-Mam juz inną.

CRM 125/50 :icon_mrgreen:

Edytowane przez kszyhoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...