Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Czy to prawda, że z tuningowych cylindrów do DT 80 LC 2 jest najlepszy POLINI oraz jest do niego duża dostępność tłoków na aukcjach i w sklepach motocyklowych?

Moje wcześniejsze pytanie jest nadal aktualne.

 

Za odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam Nero13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy do DT 80 LC 2 można dokupić takie coś jak sportowy moduł,

żeby nie odblokowywać starego?

 

 

 

Ostatnio przegladalem niemieckiego ebaya i znalazlem cos takiego: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=330173217098 :icon_razz: Moze ktos co bardziej sprecha by objasnil co to jest;)

 

 

A co do cylindrow to jesli chodzi o polini 110 slyszalem dobre opinie. Jesli masz nadmiar kasy to warto :flesje: A z tlokami nie ma wiekszego problemu.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przegladalem niemieckiego ebaya i znalazlem cos takiego: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=330173217098 :buttrock: Moze ktos co bardziej sprecha by objasnil co to jest;)

 

 

Pozdro.

 

Jest to tuningowy moduł CDi do yamaszek DT 50 MX z lat 73-83 ... no i innych modeli podanych na stronce też...generalnie nie blokuje obrotów :flesje: jak to mają czasem w zwyczaju serie :icon_razz: nie wiemc zy pasuje do LC bo nic nie napisane jest ale to bardziej po przewodach trzeba spojżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie ladnie uwnioles z tym silnikiem :flesje:

Kurde wiecej jak 80 na prostej sie nie rozpedzi. Mowisz ze Twoja po prostej 100 leci ... hmm zmienie zebatki ale mysle ze nie bedzie mial tyle mocy zeby sie rozpedzic na 5 do wysokich obrotow... ale sproboje. Kupie 14 i 15 zebow... potrzebuje spokojnie jechac 70 zeby to nie przemęczalo silnika, bo teraz 70 mam przy 6 tys obrotow a krece go do max 7,5 bo potem juz wyje i nie warto. Na luzie nie probowalem krecic ale wczesniej do 9 krecil. Tylko albo jes cos u mnie zwalone albo te silniki sa wolno obrotowe i tak poprostu maja.

Nakrece filmik jak bede mial czas, jak to chodzi. Ocenisz Jackuzy czy chodzi podobnie jak Twoja. A co zrobiles z kroccem ? Po tym szlifie znowu doraBiasz tlok od WSK czy juz masz cylinderek inny ?

Pozdrawiam

:icon_mrgreen:

 

 

Ja mam to samo. Moja DT tez wyciaga 80 i nic wiecej. Kupilem ja niedawno - jakies 2 miesiace temu - i dopiero tydzien temu zauwazylem ze na dyfuzorze jest napisane 80km/h. Mysle ze to moze byc przyczyna takiej malej predkosci. Juz szukam sportowego dyfuzora. Sciaglem tlumik w celu sprawdzenia czy sie zmienia osiagi ale jest to samo a dyfuzora nie sciagam bo mi szlak trafi dopier co dotartego cylka. Jesli masz oryginalny dyfuzor to mozesz miec w nim blokade, albo w tlumiku albo na module.

 

pozdro

 

 

 

 

Zapomnialem zapytac. Jaka moze byc przyczyna tego ze mi skrzynia buczy? Jak jade to mnie to denerwuje.

 

Szukam papierów do DT 80 lub DT 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

mam takie pytanko bo kumpel chce kupic dt80lc2. a wiadomo ze takie dt 80/50 to troszke drogawo chodza. i wlasnie tak sie zastanawia czy nie kupic zwykla 80 z papierami z niemiec i zkabinowac z kads papiery na50. jakby tak wykabinowac to napewno by taniej bylo.

i takie moje pytanko jak to zrobic. moze ktos ma papiery na 50?? bo od czego innego to ciezko bedzie troszke. a moze kupic na 80 i zalatwic przeglad na 50?? robiliscie cos takiego.

jakby ktos pomogl to bede wdzieczny.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko bo kumpel chce kupic dt80lc2. a wiadomo ze takie dt 80/50 to troszke drogawo chodza. i wlasnie tak sie zastanawia czy nie kupic zwykla 80 z papierami z niemiec i zkabinowac z kads papiery na50. jakby tak wykabinowac to napewno by taniej bylo.

i takie moje pytanko jak to zrobic. moze ktos ma papiery na 50?? bo od czego innego to ciezko bedzie troszke. a moze kupic na 80 i zalatwic przeglad na 50?? robiliscie cos takiego.

jakby ktos pomogl to bede wdzieczny.

Pozdro

 

No z tym załatwianiem to teraz jest naprawdę ciężka sprawa. Ja swoją DT 125 miałem na motorower rejestrować i mam bardzo dobrego znajomego co ma stację obsługi. I niestety nie dało rady tego załatwić mimo, że parę lat wcześniej załatwiał takie coś wszytskim. No cóż życzę powodzenia w szukaniu kogoś kto takie coś zrobi w obecnych czasach podczas tępienia korupcji i oszustwa :banghead:

 

Pozdro :flesje:

Edytowane przez jojof16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym załatwianiem to teraz jest naprawdę ciężka sprawa. Ja swoją DT 125 miałem na motorower rejestrować i mam bardzo dobrego znajomego co ma stację obsługi. I niestety nie dało rady tego załatwić mimo, że parę lat wcześniej załatwiał takie coś wszytskim. No cóż życzę powodzenia w szukaniu kogoś kto takie coś zrobi w obecnych czasach podczas tępienia korupcji i oszustwa ;)

 

Pozdro :icon_biggrin:

 

heheh trzeba poczekac na zmianę rządu ;)

 

a co do załatwiania takich rzeczy to trzeba kombinowac... najgorszy jest zawsze przegląd na 50 ale jak już będziesz miał przegląd to reszta z górki leci. (nawet tej zielonej książeczki nie trzeba dawać wystarczy świadectwo wyrejestrowania :icon_mrgreen: )

 

oczywiście ... żeby być zgodnie z przepisami i prawem nie należy robic takich rzeczy :lalag:

 

 

Litrus tak mnie naszło pop przeczytaniu kilka postów wyżej wypowiedzi kristiana ze może to wina twojego modułu???? bo ty masz wersję z modułem zapłonowym... ja takowego nie mam... i ciebie może blokować moduł...oczywiście to tylko teoria ;)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

co do tej rejestracji to ten przeglad na 50 to mala kropa w caly bagnie...teraz juz praktycznie sie nie da zarejestrowac 80/50 czy tam 125/50 bo rejestruja tak jak samochody czyli po nr VIN a tam jest wszystko, musisz miec super wejscia albo przebite numery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...