Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

siema

w czym prac/myc filtr powietrza? w wodzie/benzynie czy czym?

czekam na odp. ale nie typu "chyba" tylko konkrety! bo chce to dzisiaj zrobic

ps: przy okazji o co chodzi z ta guma z air boxa? gdzie ona jest (blokada niby)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje zestaw naprawczy do dt 80 LC2 tylnego zawieszenia ??????

chodzi ci o regeneracje centalnego amora ?? ?? można niby regenerować ale wyniesie cię to drożej niż nowy ;P

 

woda z mydlem albo płyn do naczyń i jedziesz potem suszysz i jak nowy :rolleyes: Guma od airboxa znajdziesz bodajże pod siedzeniem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda z mydlem albo płyn do naczyń i jedziesz potem suszysz i jak nowy j.gif Guma od airboxa znajdziesz bodajże pod siedzeniem j.gif

 

napewno? bo chce to zaraz zrobic...slyszalem jeszcze ze w ogole sie tego nie myje to jak?

co sadza inni?

ta guma do airoboxa to ta co jest na pokrywce od strony tylu motoru? ten wlot do puszki calej? to w ogole cos da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z tego moto nie zrobisz wymiatacza, wiec nawet ten 'tunink' (:)) duzo mocy nie da... Co do mycia filtra - ja uzywam wody z ludwikiem. Pozniej filtr chwile schnie (wazne zeby byl suchy) i nastepnie nasaczony specjalnym olejem do filtrow trafia prosto do airboxa. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z tego moto nie zrobisz wymiatacza, wiec nawet ten 'tunink' (j.gif) duzo mocy nie da...

czytam tez forum o dr 350 i tam za taki tekst odrazu jesteście wielce urazeni bo co ta dr nie potrafi...

na tym forum jest kulturalniej i pozostawię to bez komentarza

ps: dzieki za wiadomosc o filtrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedzialem ze dr to wymiatacz ani ze dt jest slaba :P Napisalem ze wyciecie tej gumki nie da az takich kolosalnych roznic, wiec bez obrazy :)

 

Opis miejsca tej gumki masz w tym temacie:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=22158&st=700

3 post od dolu (Litrus)

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oznaczenia odpowiadaja cieplocie swiecy. Im numerek wyzszy, tym swieca lepiej oddaje cieplo. Dlatego tez w zime sie jezdzi na numerach wyzszych (szybicej nagrzewaja cylinder), a w lato na nizszych. Powoduje to ze silnik latwiej osiaga porzadana temperature i sie nadmiernie nie nagrzewa.

 

P.S. Nie jestem tylko pewien czy dobrze napisalem z tymi numerkami :buttrock: Tj. czy nie na odwrot.

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca nie oddaje ciepła tylko je odprowadza... poczytajcie o swiecach http://www.turbokillers.com/content/view/49/53/ , załóz BR9ES bo BR6ES ma za mała ciiepłote na lato. pzdr;)

 

 

O to mi chodzilo tylko zle sformuowalem :banghead: I widze ze odwrotnie z tymi numerkami podalem :banghead: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zamówiłem br9es bedzie jutro, bo nie bylo na stanie w sklepie. :clap:

 

ma ktos moze zapasowa tulejke do zebatki tej miedzy sprzeglem a walkiem kopki i chciałby odsprzedać? (nie piszcie ze głupie pytanie i po co komu zapasowa bo może dorobil i zrobił 2 czy 3 zamiast jednej bo to przecież podobny koszt)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...ostatnio jak jeżdziłem na moto to w pewnym momencie zaczął sie zachowywać tak jakby się paliwo skonczyło a bak był prawie pełny...przez moment nie chciał odpalić ale poczekałem chwile i przejechałem pare metrów. i tak kilka razy aż w ogóle nie chciał odpalić. wypaliłem świece pod palnikiem, nalałem pod nią paliwa i chwile pochodził normalnie. Gaźnik czyściłem ale moze niedokładnie... A może to być wina tej membrany pomiedzy gaźnikiem a cylindrem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...