Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

LC a LC2 mocą różnią się bardzo niewiele.. Mają inny gaźnik i aparat zapłonowy ! LC2 ma z przodu tarczę,a LC bęben . Zawieszenie też się różni ! Przód w LC2 ma niewiele więcej skoku a na tyle jest centralny z wahaczem monocross .

Edytowane przez Kali00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale nie mogłem się powstrzymać :bigrazz: ( tak chyba mniej zasmiece forum niz robiac nowy temat...? :crossy: )

 

Doigrałem się swojego marudzenia na DT 80.. I kupiliśmy...

http://bikepics.com/members/baklazan/97dt125r/

Yammi DT 125 R `97, super stan :crossy: pare pierduł do zrobienia ale to drobiazgi...

Problem tylko jest, bo zawór wydechowy ( czy jak to sie nazywa ? ) nie dziala czy go nie ma... Jak bedziemy grzebac przy kozie bede pewnie spamowal o tym w przyklejonym :)

Aktualnie jeszcze stoi w Wielkopolskim, ale już w sobote jedziemy juz odebrac fizycznie ją :)

Ogólnie jestem pretty happy :evil:

 

Pochwalić się fajna rzecz :bigrazz:

Sorki za :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje ...

Na zdjeciu wyglada na zadbana i nie styranom ... ile dales ?

Silnik minarellli wiec remoncik to juz pozycka musi byc :(

3700pln :( zarejestrowana, oplacona i rozblokowana calkowicie :( :crossy: więc chyba się opłacało :bigrazz:

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze raz o tych silnikach lc1 i lc2 ...

lc1 nie ma gorszych osiagow ? bo z tego co widze to naprzyklad w lc1 w innym miejscu wychodzi rurka od chlodnicy ... i wydaje mi sie taki jakby mniejszy .... moze jeszcze napiszcie jak poznac ktory to lc1 a ktory lc2 ...

przymierzam sie do zakupu tego silnika i niechcialbym sie wkopac w jakis np od lc1 jak chcialem od lc2 ...

 

 

ja jeszcze raz o tych silnikach lc1 i lc2 ...

lc1 nie ma gorszych osiagow ? bo z tego co widze to naprzyklad w lc1 w innym miejscu wychodzi rurka od chlodnicy ... i wydaje mi sie taki jakby mniejszy .... moze jeszcze napiszcie jak poznac ktory to lc1 a ktory lc2 ...

przymierzam sie do zakupu tego silnika i niechcialbym sie wkopac w jakis np od lc1 jak chcialem od lc2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA SCIAGNEŁEM CYLINDER I OKAZAŁO SIE ZE PEKNIETY JEST.... TERAZ POSZEDŁ DO SPAWANIA (NA NOWY SZKODA KASY) A POTEM DAJE DO SZLIFU-BYŁ RAZEM Z TŁOKIEM W NIE NAJLEPSZYM STANIE. JAK MYSLICIE JEST SENS ROBIC TEN SZLIF? I JAK DLUGO BEDZIE SIE DOCIERAĆ? JESLI MACIE JAKIWS RADY NA TEMAT BEZPIECZNEGO DOTARCIA TO PROSZE O POMOC Z GÓRY DZIĘX:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... GDZIE TY CHCESZ SPAWAC TEN CYLINDER?? Bo jak gdzies w srodku to gratuluje.... Co do szlifu to musisz dokaldnie (najlepiej daj komus innemu - jakiemus specjaliscie) zmierzyc wymiary cylindra, tloka, itp i sprawdzic czy luz nie jest za duzy. Jesli tak kupujesz nowy tloczek na nadwymiar, lozyska, korobowod (jak trzeba), sprawdzasz wszedzie luzy, robisz szlif, skladasz i cieszysz sie jazda. To oczywiscie tyczy sie silnika na zeliwie, na nicasylu robi sie to troche inaczej :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylindra to raczej wewnątrz bym nie spawał... a to jest tylko małe pękniecie na płszczu wodnym. a co do szlifu to bedzie specjalista a tłok tez nowy na wymiar..... powiedzcie mi jak srednio długo bedzie sie musiał docierać ???

 

 

Soku mam jeszcze pytanie apropos twojej dr 350. Moj ojciec chce sobie kupić dr ale myslał raczej o 400 lub 450.Powiedz czy jestes zadowolony z twojej ""Suzi"" i jak sobie radzi w terenie? Jak długo jezdzisz w ENDURO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze ma ktorys z was cewka 12v na zbyciu do dt 125 wiem ze takie pasuje do yz 125. Jestem w stanie zabic zeby dostac taka cewke, najlepiej z okpolic warszawy oczywiscie odkupie. Dzwoncie nawet o 3 w nocy 509666562. dodaje foto jak plus/minus taka wyglada

http://img149.imageshack.us/my.php?image=cdizippzr5.jpg

 

Pzdr

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...