Skocz do zawartości

cbr600rr a cbr600?


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

prosba do wtajemniczonych

czym sie roznia te motocykle?(poza wygladem oczywiscie :banghead: )

pozdr

p.interesuja mnie modele z '02 lub '03 roku

 

praktycznie wszystkim, od silnika, po zawieszenia. RR to motocykl zbudowany w sumie od podstaw, wzorowany na RC211V, czyli maszynie stricte torowej. Jednym slowem typowy wymiatacz sportowy. "Zwykla" CBR to z kolei kontynuacja sukcesow poprzednich modeli, czyli polaczenie cech sporta z duza przyjaznoscia dla uzytkownika, wygoda itp. To tak w telegraficznym skrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jestes zainteresowany taka czarna 600rr 2003r.?

 

jak z lublina to pewnie ta sama :) co o niej wiesz?

 

Jezdzilem taka troche w tym sezonie i szczerze odradzam.  

To wg mnie najgorsza 600-ka.

 

co wg ciebie jest z nimi nie tak?niestety nie mialem mozliwosci jazdy probnej ze wzgledu na nasz atrakcyjny klimat :( a decyzje trzeba bedzie podjac jeszcze przed wiosna :?

 

nie ukrywam ze mialaby mi sluzyc do jazdy po miescie i troche na niedalekie wypady...a przeciez to motocykl stworzony na tor....

da sie na tym jezdzic po naszych bezdrozach :? :?:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik tak nieelastyczny ze szkoda gadac,zaczyna ciagnac dopiero powyzej 10tys.obrotow,ponizej to tragedia.Na gume na dwojce nie postawisz,chleje wache jak stara k**wa.Jedyne plusy to fajny wyglad i dobre hamulce.

Jak ja mialbym kupowac 600-ke to wybralbym cos w tej kolejnosci:GSX-R 600,ZX636R,R6 i dooooopiero 600RR.

Takie jest moje zdanie,w tym sezonie mialem okazje zrobic troche km na takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

prosba do wtajemniczonych

czym sie roznia te motocykle?(poza wygladem oczywiscie ;) )

pozdr

p.interesuja mnie modele z '02 lub '03 roku

 

 

Cześć!

 

Tak na margiesie to CBR600RR jest dostepna od roku 2003.

Jest kwestia czy chcesz tym motocyklem jeździć w 99% sam? Sam mogę stwierdzić, że F'ka jest bardziej komfortowa dla kierowcy - niżej umieszczone siedzenie - nogi w bardziej przyzwoitej pozycji, RR to trochę inny świat :) Ciekawie okresliła to HONDA pisząc o pasażerce z "braveheart" walecznym sercem, która usiądzie za kierowcą :( - coś w tym jest - niewątpliwie ;)

 

 

Jak masz pytania to pisz na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...