Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Ok w Dt wszystko elegancko caly TOPEND nowy juz zalozony, ale pojawil sie nastepny problem. A mianowicie rozpier****** sie czujnik temperatury. Chodzi o ta czesc wkrecana do glowicy. Czy takie cos jest do kupienia? Tak dokladnie to wypadlo takie cos co jest przyczepione do przewodu a jak wsadze to na miejsce to mam wskazowke na czerwonym polu mimo ze silnik jest zimny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz jak pisze stronę wcześniej NGK BR9ES,ja osobiście wkręcam BOSHA.

Pytam bo wkręcam tą BR9ES i ona za długo w moim moto nie potrzyma ...

I właśnie mam pytanko czy jak wkrece świece od VW np. to czy nic się nie stanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale u mnie i u kumpla tez padały szybko.

w 3 sprzetach padło z 10 swiec, nie wytrzymywały dłuzej niz 500 km, czasami nawet po 100 padały ;) ale kupywane w motoryzacyjnych u mnie w miescie za cene chyba 8 zł (nie wiecej niz 10) a w larssonie są sporo drozsze z tego co pamietam. moze poprostu to były jakies podróbki :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale u mnie i u kumpla tez padały szybko.  

w 3 sprzetach padło z 10 swiec, nie wytrzymywały dłuzej niz 500 km, czasami nawet po 100 padały  ale kupywane w motoryzacyjnych u mnie w miescie za cene chyba 8 zł (nie wiecej niz 10) a w larssonie są sporo drozsze z tego co pamietam. moze poprostu to były jakies podróbki

U mnie to samo .. I to nie są podróby... Oryginalne NGK...

I też nie wiem co jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale u mnie i u kumpla tez padały szybko.  

w 3 sprzetach padło z 10 swiec, nie wytrzymywały dłuzej niz 500 km, czasami nawet po 100 padały  ale kupywane w motoryzacyjnych u mnie w miescie za cene chyba 8 zł (nie wiecej niz 10) a w larssonie są sporo drozsze z tego co pamietam. moze poprostu to były jakies podróbki

U mnie to samo .. I to nie są podróby... Oryginalne NGK...

I też nie wiem co jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci szybko się kończą świece to trzeba dojść do tego co jest przyczyną problemu, a nie kombinować czy by innych świec nie dawac bo możesz jeszcze pogorszyć.

Zielorz: Powodzenia z tą ISKRĄ :lol:

Widze, ze lubicie kombinowac, a póxniej chodza opinie, że crossówki się psują często.

Jak się tak dba to logiczne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu a co moze zepsuc Iskra :roll: . Wiem ze DT to nie CR ale mi Dt-tka pali na Iskrze lepiej niz na NGK r , a teraz latam na Championie bo ojciec zmienialem swiece w samochodzie i akurat mam cieplote dobrana i moto smiga jak nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko !! Jaki dac filtr powietrza do DT ??!! Gdzie moge dostac jakis tani !! Smile moze ma ktos do sprzedania !! Very Happy i czym moge go zastapic na pare jazd Smile !!

 

U dealera Yamahy okolo 50zl dokladnie nie pamietam... z tym ze czekasz tydzien ;) Zastapic ? Troche to niebezpieczne, najlepiej by bylo jak bys nie jezdzil przez ten czas :mrgreen:

 

Jaka jest orginalna dysza w gazniku w dt80lc2 ? Na jaka polecacie zmienic aby polepszyc osiagi ? Mowie oczywiscie o calkowicie odblokowanej i zdrowej Dt.

Pozdrawiam :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...