Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

No dałeś ciała enduroguy

Jak juz pisalem dzwonilem do sklepow nie zwiazanych bezposrednio z Yamahą i wszyscy mnie do Yamahy kierowali. Aha, w larssonie za tłok do DT125 chyba 460zl chcieli (pewnie orginał), obsługa nie miła przez telefon była jak dzwoniłem.Pozatym dzwoniłem tam kiedyś dość często po części do poprzedniej TS50er i nigdy nic nie bylo takze ten sklep skreslilem z mojej list. WIdze ze pora go jednak znow zapisac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wyszykuje na stronie podaje nr katalogowy i pisze na gg albo poprsotu pisze co mi trzeba> za 2 dni zwasze otrzymuje takie coś

 

Moto-Doktor (13:51)

poza tym mógłbyś się kopsnąć po uszczelniacze do Mito

Moto-Doktor (13:51)

przeszły dziś

 

Niby mieszkam w małej miejscowości a częsci załatwia sie łatwiej nip w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK Racing a NGK to dwie inne swiece.Sa NGK tzw. zwykle ktore zalecane sa do codziennego uzytku a NGK R sa stosowane w bardziej sportowych pojazdach.Na stronie NGK sa podane produkty podzielone na dwie klasy NGK oraz NGK R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! a czy jest z ta sama ciepłota jakas lepsza siweca NGh np. z tej seri platynowych czyli taki lepszy zamienink, bo w sumie teraz paliwo ma wiecej oktanow niz kiedys a co za tym idze swieca moze lepiej dzialac przy innej elektrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R to zimna siweca polecana do wyczynów. Wytrzymuje ostre krecenie ale w Dt to i tak nie ma róznicy bo za mło wylsiony silniczek i powoduje czasem problemy z zapalaniem. Najelpiej Dt chodzi na zalecanej świecy.

No właśnie i ja tą R wkręcam do mojej DT i ona krótko czym i nie wiem co jest grane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...