Skocz do zawartości

Ciuchy motocyklowe ile daliscie??


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyglada to nastepujaco:

Kurta skorzana - 40 zl

Spodnie skorzane (z protektorami na kolanach) - 50 zl

Kurtka tex (podpinka, nieprzemakalna i jakies inne czary-mary) morrada - 100 zl

Buty - nie pamietam :oops: (glany)

Rekawice zimowe skorzane z nakondonnikami przeciwdeszczowymi - 20 zl

Rekawice letnie - 20 zl

Kamizelka skorzana ala HD - 30 zl

Kondon przeciwdeszczowy z polo - gratis do rekawic zimowych :mrgreen:

Kominiarka - 12 zl

Jeszcze takie drobniejsze akcesoria ale tego nie licze :banghead:

 

PS: Jakby ktos chcial tanio kupic ciuchy/kaski itp na moto ktore teoretycznie sa uzywkami ale mial je ktos ze 2-3 razy na sobie po bardzo atrakcyjnych cenach to moge pomoc - kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska, ciuszki bardzo ważna sprawa kiedys za małolata i pierwszego sprzęta MZ251 nie myślałem o tak prozaicznych rzeczach jak ubranie na motorek, dzisiaj patrząc na dziurę w piszcelu i strzelających kolanach jak kastaniety hiszpańskiej tancerki myśle zupełnie inaczej. PAMIĘTAJCIE UBRANIE TO WASZE ZDROWI I ZYCIE przy dzwonie. Warto wydać te parę kafli na dobry sprzet do latania nie myślcie kategoriami że po co wydawać 5tys na ciuchy jak mogę dołożyć do motorka, naprawde.

Hmm Mój sprzęt:

Fartownie kupiony nowe kombi Spyke 4race 2tys od kolegi który dosłownie raz go ubrał a kosztuje 4tys :-)

Kask Uvex boss 4000 za 800zł tez w promocji ;-)

Rękawice Spyke 1100zł

buty Sidi 1200zł

Jeśli latacie na plastiku nie oszczędzajcie na butach kolega co lata na torze mówił mi żeby nie oszczędzać i kupować buty ze wzomocnieniami by nie wyrwało stopy do tyłu to prawda wiem to po szlifie jak podwineło mi stopę pod sprzęta, but uratował nogę, a elementy do buta phiii wykręcane przy nodze nieporównywalne kupiłem nowe i but jak nowy z nągą tak nie będzie.

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dainese Metal Gloves cos tam tez tyle kosztuja-wiec w czym rzecz?Jak czlowiek chce to za kazda kase znajdzie ciuchy.Najdrozszy kombi jakie widzialem kosztowal 1800 funciakow-czyli jakies 11000 zeta.Firma Alpinestars :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dainese Metal Gloves cos tam tez tyle kosztuja-wiec w czym rzecz?

 

i ty " Cezarze " przeciwko mnie :evil:

 

ok!! ja nie twierdze, że nie ma za taką kasę rękawic :crossy: -ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś w naszym pięknym kraju mógłby kupic rekawice za taką szokującą kasę 8O - ale może po prostu jeszcze mało żyje na tym świecie :mrgreen: ale przeglądając jeszcze raz listę zakupów

 

Fartownie kupiony nowe kombi Spyke 4race 2tys od kolegi który dosłownie raz go ubrał a kosztuje 4tys  

Kask Uvex boss 4000 za 800zł tez w promocji  

Rękawice Spyke 1100zł  

buty Sidi 1200zł

 

dalej podtrzymuję swoje wcześniejsze zdanie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie że takie zamieszanie z tymi rękawicami jak je dla mnie kupowali była cena blisko 1100zł dwa lata temu teraz są dokładnie w cenie 715zł w zeszłym roku około 870zł a to link do nich http://www.jpmotocykle.com.pl/index.php?cPath=22_52 jest tam też mój kombi. Myśle jednak ze nie wazna jest cena sprzętu ani firma każdy kupuje to na co ma ochotę ważne by było bezpiecznie :-)

Pozdrawiam wszystkich :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banghead:

 

Lista zakupow:

Kask AGV XR2 - 1600

Kombinezon AMX - 1680

Rekawice AMX - 180

Buty SIDI Vertbra 2 - 850

Kominiarka - 17

 

Akcesoria na zimne dni (pod kombi):

Polar Fjord Nansen - 290

Kalesony z polara - 179

Szalik - prezent - bezcenny :evil:

 

Suma: 4796 PLN

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinezon Spyke 4Race - 4tys

rekawice Spyke Up - 540

buty alpinestrars ok 700-800zl

kask Nolan N82 - 1100

spodnie, bluza i skarpetki "oddychajace" :banghead: ok 250

 

Z wszystkiego jestem bardzo zadowolony i nie zaluje kazdej wydanej zlotowki... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...