Skocz do zawartości

Kupić czyy nie kupic DT 50- prosze o rade


Rekomendowane odpowiedzi

Sorrrry ze taki post zamieszczam ale jest bardzo wazna sprawa ( przynajmniej dla mnie)

 

Własnie sie dowiedziałem od kumpla ze sprzedaje Yamahe Dt 50 , z roku 95 - cena 500 zł 8O . LEkko sie zdziwiłem i pomyslałem ze mnie kituje , no ale on ze nie , no to sie go pytam co tam z tym moto , a on ze stoi sobie na dworze , teraz sniegiem przykryte. Mówi ze przez przypadek wlał rope zamiast beznzyny i taak stoi i nei che odpalic - Ropa w baku nadal pozastaje. Wiec po pierwsze czy mi sie opłaca , po drugie co zrobic zeby odpalił - zebym mógłzobaczyc jak chodzi przed kupnem. Pamietam ze podobny numer miał kumpel w jawce 50 , tez wlał rope , ale potem zalał czystą benzynka + troszke oleju i po pchaniu przez 40 metró załapała i chodziła ładnie. WIec co radzicie , moto jest bez papierów ale nie kradzione.

Za dobra rodzina jak na to - ojciec to moto załatwiał 4 lata temu wiec na pewno nie kradzione. Dodam ze ma załozony ogranicznik , chyba bo kumpel mówi ze z 60 ciągnie , ale za to sie ładnie w błotku jezdzi :banghead:

 

PZDr.

 

PS. Jutro będą zdjęcia , a tak wstępnie , to czy radzicie sie na ten zakup nastawiać i pozyczać flote ?? W końcu to japonia , i jak kumpel mówi zawsze odpalała i nic sie nei psuło , a on na 99 % nie kłamie , za bardzo sie nawet chyba na tym nei zna, po prostu chce sie pozbyć bo stoi na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wystarczy wyczyscic a moto potem jak ci sie zmnudzi mozesz sprzedac duużo drożej tzn na bank koło 1500 bez kwitów by poszła moze i 2000 zł.Co do ropy słyszałem kiedys opowiesc goscia przy ognisku ze jawką 50 jeździł na ropie i że da rade tylko trzeba długo nagrzewać (cokolwiek to znaczy) gosc opisywał ,że tak jeździł tylko słabsza jest wtedy 8O (wiem wiem to pewnie kit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz, nawet sie nie ma co zastanawiac, za ta kase to natet szrota oplaca sie kupic i sprzedawac na czesci. albo podaj mi numer do tego kolesia, to sam ją kupie :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...