Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do żartów to oczywiście wiedziałem że takowe się pojawią i absolutnie mi nie przeszkadzają a wręcz są bardzo przyjemne.

 

Wydaje mi się że nie ma też sensu dyskutować na temat małżeństwa bo to taki temat że chyba byśmy nigdy nie skończyli a przy okazji wszyscy by się skucili.

Ja chciałem tylko podzielić sie z wami moją radością i przy okazji zaprosić wszystkich którzy moga do przyjazdu.

 

Wolałbym raczej żebyście pomogli mi w organizacji obstawy, może ktoś ma już jakieś doświadczenie w tej kwesti i ma jakieś swoje sugestie.

 

Ponawiam też pytanie czy ktoś może mi pomóc w organizacji kabrioleta.

 

 

Proponuje rozwiązać tę sprawę w nastepujący sposób:

 

Szukasz kumpla który pracuje w salonie samochodowym (salon ten ma oczywiście kabrioleta na stanie - albo może coś zorganizować)

Prosisz go aby użyczył ci ten samochód jako - potencjalnemu klientowi!  

I masz samochód na wesele.  

Sposób przećwiczony i sie sprawdza :)

Gdybyś był z okolic Katowic to załatwiłbym coś - może nie kabrio ale też super :(

 

Pzdr!

 

P.S.

 

Mam nadzieję ,że sierpień 2005 będzie słonecznym miesiącem

 

PS

Tak na marginesie to podjąłem tą decyzję tylko z jednego powodu bo naprawdę kocham moją narzeczoną.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niech mnie takze bedzie wolno , jako reprezentantce plci p...yyyyy,no,tej drugiej;) pogratulowac wszystkim odwaznym Panom i Ich Paniom:) powodzenia!!!kabrioleta niestety nie mam, ale za pogode bede sie usilnie modlic , wiec moze jednak ta druga wersja....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hejjas  

Odnośnie kabrioleta to nie mam dojscia do takiego. Jakby Ciebie interesowały jakieś retro to mogę za małe pieniądze załatwić  od Cielucha , http://www.t-c.pl  (classic)

Na ślub przyjadę napewno   8)  

NO WŁAŚNIE PRZEGLĄDAM :lol: 8O I JESTEM ZAINTERESOWANY

oj widze, że musimy się dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marco, siwy, mam pomysł co powinniście dać jako prezent ślubny Waszym kobitkom - jakiegoś przecudnego jednoślada :D w ten oto prosty sposób zapewnicie sobie ich dozgonne zrozumienie i miłość :D a cała reszta to pryszcz, no nie kobitki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Proponuje aby umówic sie w jakism miejscu wczesniej i przyjechac cała ekipa - dobrze by było zamiescic jakie sprzypomnienie z tydz wczesniej co by z głowy nie wyleciało

spoko ja chyba napewno nie zapomnę :lol: :clap:

tak nawiasem mówiąc to nie dawno stukneło 5 miesiecy do godziny 0

mam już chyba narazie wszystko co potrzeba załatwione

zostało jeszcze to autko (narazie mam AUDI B6 cabrio) ale jak trafi sić cos lepszego to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MARCO

Kumpel miał Nyse z plandekom - jak sie sciągnie ta plandeke to

bedzie CABRIO jak sie parzy,ale jest mały problem, bo

nie wiem gdzie ta nyska teraz jest bo zmieniła właściciela i nie wiem

czy ta nysa zrobi taka trase.Nie mowie o tych 20 km w dniu

slubu, ale do Poznania ode mnie jest jakies 700 km. ;-)

Jesli chcesz to moge sie popytac kupla czy Nysa jeszcze zyje.

 

aha GRATULUJE

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...