Skocz do zawartości

kask dla dziewczyny - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście również poszukuję kasku dla mojej lubej. Sam jeżdzę w LAZER i uważam że jest wystarczająco odpowiedni dla mnie więc i kobietka (choćby nie wiem jak filigranowa :P ) nie powinna narzekać. A jeśli chodzi o cenę to jest przystępna. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada: nie kupuj Jej innego kasku niż integralny, gdyż nie sprawdzają się one (te inne) w naszej strefie klimatycznej, abstrahując od kwestii bezpieczeństwa.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada: nie kupuj Jej innego kasku niż integralny' date=' gdyż nie sprawdzają się one (te inne) w naszej strefie klimatycznej, abstrahując od kwestii bezpieczeństwa.[/quote']

Hehehe, powiedz wszystkim czoperowcom, classic'owcom i weteraniarzom żeby sie ubrali w integrale na swoje sprzęty... Strefa klimatyczna nie ma tu nic do rzeczy. Nie każdy lubi i nie każdemu pasuje zakładanie na głowę garnka.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada: nie kupuj Jej innego kasku niż integralny, gdyż nie sprawdzają się one (te inne) w naszej strefie klimatycznej,

 

Nie żartuj.

W niektórych otwartych szyba zachodzi daleko za brodę,nic nie dmucha(nawet przy prędkościach dalece niekodeksowych), nic nie kapie w czasie deszczu i można bezproblemowo smigać.

Wiem,bo mam;)

I powiem szczerze-porównując jazde w moim kasku(wspomniany wyżej THH) do intergrala, nie widze wiekszej różnicy,a wygoda użytkowania o wiele większa.

P.S.Cały czas mówie o odczuwaniu czynników atmosferycznych,nie o bezpieczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada: nie kupuj Jej innego kasku niż integralny, gdyż nie sprawdzają się one (te inne) w naszej strefie klimatycznej, abstrahując od kwestii bezpieczeństwa.

Hehehe, powiedz wszystkim czoperowcom, classic'owcom i weteraniarzom żeby sie ubrali w integrale na swoje sprzęty... Strefa klimatyczna nie ma tu nic do rzeczy. Nie każdy lubi i nie każdemu pasuje zakładanie na głowę garnka.

 

 

Ze 2 lata temu wracałem z jakieś imprezy i zatrzymałem się przy kolizji. Dwoje młodych ludzi na Virago nie oparło się ułomności ślepego dziadka i szlifnęli się przy stosunkowo niedużej prędkości. Trzeba nadmienić, że jechali w T-shirtach i orzeszkach. Blizny na ramieniu pewnie da się ukryć pod grubym swetrem, ale zdarta "do żywego" skóra od kości policzkowej aż po brodę może troszkę szpecić twarz pasażerki do dzisiaj. A mówię Wam: NAPRAWDĘ ŚLICZNA DZIEWCZYNA! Ciekawe czy obecnie też jeżdżą tak hardcorowo ubrani?!

 

Jak masz zamiar kupić dziewczynie kask otwarty, to lepiej jej zrobisz jak zostawisz ją w domu przy garach, a na wycieczkę pojedziesz sam...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...