Skocz do zawartości

Naklejka


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, w dużym mieście to ja nie mieszkam, ale mamy sklepy gdzie przynosisz np. swoja koszulke wyrysowane pierdoly i ci to daje na koszulke, robia tez wizytowki, dlugopisy i naklejki tez by zrobili. Poszukaj takiego sklepu w swoim miescie, obrysuj swoja naklejke z motoru, idz do takiego sklepu i ci napewno zrobią, to są sklepy produkujące tzw. "reklamówki: czyli pierdoly z reklamami, wiem ze nadruk na koszulke nie kosztuje duzo to naklejka powinna kosztowac grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie robią rekalmy albo pieczątki i mała poligrafie to mozna kupic taka folie

moj sąsiad zza sciany ma wlasnie taka firme, tylko nie wiem czy w takim zakładzie poligraficznym maja folie grubosci 0,5mm?

i skąd wziac wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witka sorka ze odgrzebuje temat ale akurat przypomnialo mi sie o tej naklecje ( z powodu innych poważniejszych problemow zapomnialem ) i wzialem sie do roboty . suszarka i do dziela jednek po 1 min wiedzialem ze nei jest dobrze , naklejka ta zaczela sie rozciagac jak guma . doszlem do wniosku ze lepiej zostawie tak jak jest .Nie macie moze gotowego szablonu takiej naklejki bo z odklejeniem tej mojej starej tak zeby dalo sie jescze cos z nią zrobic sa problemy :? Help My

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy aż tak bardzo potrzebna ci ta naklejka???

Wydaje mi się że jednolicie biały boczek też fajnie wygląda, ewentualnie można zamiast tych jedynek przykleić tam coś innego np.

(lisią głowe FOX-a powiedzmy niebieską albo taką odbijającą światło lub znaczek EXTREME napewno widziałeś jak wygląda. Trupia czacha też fajna, można jeszcze wiele wymyślać).

Jakieś naklejki napewno są na allegro tylko trzeba dobrać rozmiar, dodatkowym plusem jest to że możesz sobie to zmieniać co jakiś czas gdy ci się znudzi.

 

PS. Całkiem zgrabny ten motocykiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja sobie całe grafiki (naprzyklad jakis taki nieprzecietny jakby mazniety pedzlem napis TS) wycinam ze zwyklej folii samoprzylepnej a trzyma jak glupie ;). Tyle ze ja stoje w dobrej sytuacji bo mama jest grafikiem komputerowym i wogole jak wycina cokolwiek to lapa jej nawet nie drgnie ;). A efekt taki jakbym kupil orginalne naklejki!! Jutro prawdopodobnie bede naklejal cos nowego takze przesle foto. Jedyna wada tego sposobu jest to ze sie trzeba niezle nameczyc zeby zrobic jakies naklejki w wielu kolorach (ale da sie). A zalety sa takie ze masz na motorze to co chcesz i drugiego takiego nie znajdziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba mnie nie rozumiecie :? .

nr.JPG

 

nie chce samej cyferki tylko te cala powierzchnie to napewno idze gdzies dostac

,pomysl z odklejeniem fajny tylko to nie wypali bo z drugiej strony niestety mam pękniecie i nieciekawie to wygląda dlatego chce to zakleic. Jak to odkleje to zostanie slad po tej naklejce , raczej obszar na ktorym byla naklejka bedze czysty a reszta brudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli chcesz miec dobre naklejki na tylne boczki plus na lampe to niestety musisz zainwestować. Specjalna okleina - taka jak używają pod numey startowe - sporo kosztuje. O ile mnie pamięć nie myli to na boczki i tył wyjdzie sporo ponad 100 zł.

PS - do YZ oryginalna okleinę kupisz w salonie handlujacym Yamahą.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...