Skocz do zawartości

NAJWIĘKSZA IMPREZA SEZONU-TWIERDZA MODLIN


RUDA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może być fajnie, młyn na maxa jak znudzi ci się oglądanie jednego to idziesz w inne miejsce 8)

A do tego super piknikowy klimacik słoneczko, muzyczka i piwko :roll:

Co do terminu to trzeba czekać na odzew RUDEJ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam interesuja z tego wszystkiego tylko motocyklowe klimaty i militaria. Dlatego wlasnie planuje tam skoczyc. Tylko przerazaja mnie tlumy gapiow, tatusiow, wujkow i mamus z dziecmi i pilnowanie wszystkiego, co nie jest przysrubowane do motocykla na stale... A ze jeszcze w sumie nie wiadomo jak duzo motocykli i tych militarnych pojazdow przybedzie, to nie wiem co myslec, ale skoczyc chocby na jeden dzien mysle, ze warto.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

słyszałam że to straszna kicha... robią wszystko by przyciągnąć do siebie ludzi bo w tym czasie klub mc z warszawy robi swój zlot i boją się że nikogo nie będzie. zaliczam wszystkie zloty w sezonie i nawet przez moment bym się nie zastanawiała gdzie pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz o czymś pisać że "jakiś badziew" skoro jeszcze czegoś takiego nie było?

reklamujesz te swoje zloty a i tak większość ma Cię w dupie bo nie pasuje im klimat takich imprez

takim pieprzeniem możesz tylko jeszcze bardziej zniechęcić ludziska i tyle ich zobaczysz na swoim zlocie- zrobicie sobie grila w 10osób a potem napiszecie że zrobiliście świetny zlot i wszyscy się dobrze bawili :lol:

 

poza tym to chyba Ty się boisz że na ten Twój zlot nikt nie przyjedzie :lol: - i chyba masz racje

 

a jeszcze tak off topic- Ruda chyba swojego czasu też zawzięcie broniła ruchu MC :?:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruch MC nie potrzbuje żeby go ktos bronił , każdy zlot ma swój klimat nie wiem po co się nawzajem nakręcacie , możecie poprostu pojechać i tu i tu a potem porównac to na forum a czy byliście i macie cos do powiedzenia zweryfkują inni , ci co tam będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarze zostaw dla siebie -to raczej Twoje posty nie grzeszą inteligencją a bardziej manią wielkości (jakiś niedowartościowany jesteś?)

nie masz czego obawiac- nie bawią mnie stypy starszych panów z wielkimi brzuchami

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gówno chłopu nie zegarek. głupi byłeś' date=' jesteś i zostaniesz. pozdrawiam cie serdecznie. jeździj sobie na swoje zloty i nie przyjeżdźaj na te na które ja jeżdzę.[/quote']

 

komentarze zostaw dla siebie -to raczej Twoje posty nie grzeszą inteligencją a bardziej manią wielkości (jakiś niedowartościowany jesteś?) nie masz czego obawiac- nie bawią mnie stypy starszych panów z wielkimi brzuchami.

 

Ej ej... odpuśćcie sobie :?

Jeszcze tylko nam tego brakuje żeby z powodu jakiś imprez doszło do kłótni... Wszyscy jeździmy i jeździć będziemy - szanujcie się wzajemnie. Wystarczy, że już się odczuwa przejście najgorszej możliwej mody z USA na nasz teren czyli bójek między MC's + okresowe lanie tych co niezrzeszeni. Dajcie spokój, naprawdę. Powinniście oboje się przeprosić, a zaraz potem wszystkich forumowiczów za takie teksty.

I oby jak najmniej takich akcji. Jak chcecie się lać to zapraszam na boiska piłkarskie....

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...