Skocz do zawartości

tarcza hamulcowa


Rekomendowane odpowiedzi

wiec, po moto juz mam poskladany(kto nie pamieta o co chodzilo http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=21251 ) tylko brakuje tarczy hamulcowej, mysle zeby zrobic tak ze wyciagne zacisk, spuszcze plyn i narazie bede ostroznie jezdzil tylko z tylnim hamulcem, mysle ze jezeli bede ostrozny to raczej nie wjade nikomu w d*pe (mam nadzieje :D )

mam pytanie, czy ową tarczę moge jakos wyprostowac? po przylozeniu do plaskiego odstaje po jednej stronie jakis 1cm, wiec chyba nie jest tak zle? no ale to chyba tylko moje domysly, powiedzieli mi ze tarcz hamulcowych sie raczej nie prostuje bo moga powstac mikro pęknięcia i gdy sie nagrzeje moze pęknąć i zablokowac sie w zacisku, a wtedy to chyba wiadomo co 8O

 

moze ktos chce sprzedac dt na cześci, moze znalazlo by sie cos dla mnie :D podobno w dt80 jak rowniez 125 sa takie same tarcze, jezeli ktos ma to bede baaaaardzo wdzieczny,

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 cm ??? To masakra.

no niby tak, ale z tym 1 cm troche przesadzilem, troszke mniej aczkolwiek to chyba i tak duzo

W Larssonie do dt125 91-99 kosztuje 243 zł, kupuj nową, a o prostowaniu takiego  bumeranga poprostu zapoomnij :-).

hmm no ale dziwne czmu tam tylko pisze 91-99 :| bo chyba wszystkie dt125 ktore mialy juz tarcze mialy ją taka sama w kazdym modelu, nawet dt80 podobno ma taka sama, wiec nie wiem czemu tak tam napisali, tak samo dlaczego tam nie ma tarczy do dt80 jezeli jest taka sama? jezeli zamowie to jak dlugo bede czekal mniej wiecej?i co bedzie jak mi nie spasuje? ktos wie ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi zdjęcie swojej tarczy to napisze, czy mam taką samą i czy pasuje :D

 

brakuje tarczy hamulcowej, mysle zeby zrobic tak ze wyciagne zacisk, spuszcze plyn i narazie bede ostroznie jezdzil tylko z tylnim hamulcem

a nie szybciej bedzie odkręcic zacisk, pompe od kierownicy i kółeczko, ktore trzyma przewód hamulcowy ?? :D albo odkręc tarcze i wtedy nie musisz zdejmowac zacisku, tylko wyjmij klocki i zabezpieczenia

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką tarczę to możesz tylko wyrzucić na śmietnik, bo nawet na zegar się nie nadaje. Poszukaj na Alllegro, jest gościu handlujący tarczami hamulcowymi w zamiennikach, bedzie taniej jak nowa w oryginale. Nie jeździj bez sprawnch obydwu hamulców, dbaj o własny tyłek.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi zdjęcie swojej tarczy to napisze' date=' czy mam taką samą i czy pasuje :D [/quote']

napewno masz taka sama, bo masz dt 97 a w kazdej chyba byly takie same tarcze od kąd nie było juz bębna, daj znac na gg czy masz na zbyciu :D popytaj sie kumpli, od dt80 tez moze byc bo chyba jest ta sama

 

Poszukaj na Alllegro' date=' jest gościu handlujący tarczami hamulcowymi w zamiennikach' date=' bedzie taniej jak nowa w oryginale.[/quote'']

 

masz moze namiary na tego goscia? bo jakos nie umiem go znaleść :? bede wdzięczny

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze namiary na tego goscia? bo jakos nie umiem go znaleść  :?  bede wdzięczny

pzdr

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39954444 z tego co patrzyłem, to nie pisał, że ma do DT. Mimo wszystko możesz przedzwonić i spytac czy ma lub czy może mieć.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...