Skocz do zawartości

R1 Champions Limited Edition


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawiłem sobię nowego sprzęta. Troche to trwało bo wszędzie gdzie pojechałem były same miny. Największa mina to ta: http://motocyklisci.riders.pl/viewtopic.ph...e5ef9feb431c679

Ale w końcu znalazłem nietuzinkową R1 limitowana edycję, która mnie powaliła na kolana.

http://www.cyberfoto.pl/album_page.php?pic_id=12805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Faktycznie w tym malowaniu ta Rka to żadkość ale miałem okazje widziec ją na żywo i naprawde potwierdzam- wyglada rewelacyjnie!

 

Woytas ale ta którą chcesz kupic to poprostu egzemplarz w tym malowaniu czy konkretnie te który jest na foto w linku?

W ubiegłym roku jedna tak była u nas w Białymstoku- jesli to ta i obecny właściciel jej nie skatował to motorek jest godny polecenia(tylko ze nie pamiętam do jakiego miasta poszła :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynka pikna , jak Ci sie znudzi to proponuje zamiane (luknij w mój podpis i wybierz którys sprzet, warunki do dogadania na PW, ale cos musisz dopłacic hehe) :D :)

 

gratuluje i zeby sprawowała sie tak dobrze , jak wyglada :!:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mt to jest bardzo charakterystyczne dla naszego jednego kolegi ktory wszystkie praktycznie motorki które maluje kompleksowo właśnie tak przyozdabia- to bardzo fajnie wygląda gdy maszynka jest w ruchu i koła sie kreca...

Gośc nazywa sie Romek, bardzo dobrze nietylko jexdzi ale jest praktycznie uwazany za jednego z kilku najlepszych(jeśli nie najlepszego) speca w miescie od robienia maszynek sportowych- znają sie na mechanice ale głównie zajmują sie lakierowaniem i naprawami powypadkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mt to jest bardzo charakterystyczne dla naszego jednego kolegi ktory wszystkie praktycznie motorki które maluje kompleksowo właśnie tak przyozdabia- to bardzo fajnie wygląda gdy maszynka jest w ruchu i koła sie kreca...

Gośc nazywa sie Romek, bardzo dobrze nietylko jexdzi ale jest praktycznie uwazany za jednego z kilku najlepszych(jeśli nie najlepszego) speca w miescie od robienia maszynek sportowych- znają sie na mechanice ale głównie zajmują sie lakierowaniem i naprawami powypadkowymi.

 

 

Jakosciowo wykonuje wszystko bardzo porzadnie ale wiadomo dobra jakosc=cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...