Skocz do zawartości

3miasto : Gdansk, Gdynia, Sopot.


MasterDD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila tam bylem ;)

Fajny ten parking, niezly klimat na nim jest. Zakladam ,ze o stokroc wiekszy jak roi sie na nim od motocykli wszelakiej masci :P

Nawet niezla droga na molo. Az mnie kusi ,zeby sie tam kiedys wpieprzyc motoorem ;)

 

Ja bede na pewno i prawdopodobnie wezme ze soba Yago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila tam bylem :P

Fajny ten parking' date=' niezly klimat na nim jest[/quote']

 

też dzisiaj (ok 6pm) "przećwiczyłem" dojazd na miejsce zbiórki. a niewiele brakowało a z dzisiejszej przejażdżki byłyby nici, bo jeszcze trochę i bym zarżnął akumulator przy rozruchu. dziękuję za pomoc koledze na żółtej shadow'ce, który się przypadkiem pojawił ;) powód niemożności odpalenia przemilczę... :oops:

a w czasie dzisiejszej wieczornej wycieczki po mieście spotkałem 4 sprzęty - pzdr 4all :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 6.45 zameldowałem się na Chełmie do przerejestrowania moto, o 16.10 wyszedłem stamtąd zadowolony z pozytywnie załatwionej sprawy. Dziś w takim razie chyba wpadę na molo zobaczyć Wasze sprzęciory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 a ktory to byles Ty? :clap: Byles motorem?

 

Ja bylem i poznalem pare ciekawych osob :D

Jag'a, Mlodego, Johnego (Bravo), Marcin tez wpadl z tlumikiem hehe :lol:

 

W sumie poznalem tam jeszcze kogos, tylko kto to byl, to ja nie wiem :|

 

Maszyn bylo dosc sporo, nie spodziewalem sie az tyle.

Z tego co najbardziej mi utkiwlo w glowie, to glos Monster'a... jezuusie, piekne doznanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale z buta....

Wylazłem na spacer z moim plecaczkiem:), a ze mam blisko to zaszedłem.

Gdyby nie piwo które piłem żeby sie znieczulic to pewnie bym się przejechał na GSie kumpla. Ogólnie było niezle :lol:

 

 

[/img]

chyba musimy ustalić jakiś kącik na parkingu żeby rozpoznać forumową bandę

jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YuNan => A tak sobie myslalem, ze kojaze skads ta eFke :clap:

 

j_bravo => No tez popieram, 3ba by sie ugadac na jakis tydzien, ze forumowicze beda powiedzmy ,ze po lewej stronie, czyli na przeciwko motocykli wszystkich. (tam gdzie fure postawilem :D)

 

No a ja sobie juz spadam za godzinke do Sierakowic, pobzykac sie z moja suczka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wkońcu też byłem - niebieskie suzuki' date=' no i po 5 minutach musiałem spadać, ale jednak radość popatrzeć na tyle motocykli.[/quote']

 

Jeżeli jeździsz na niebieskim GSXFie, to może to Ciebie widziałem dzisiaj na Oruni? :clap:

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...