Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Łodzi? ( Łódź nauka jazdy )


kuba_albert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze absztaba czy cosik takiego. zaleta tej szkoly jest to ze ma najblizej wordu plac manewrowy i zeby objechac trase egzaminacyjna nie musiesz gnac z konca retkini co przeklada sie na to, że jak chcesz pojezdzic po trasie egzaminacyjnej wyrabiasz sie w godzine a u delty lub woty musisz wziac conajmniej dwie trzy za jednym zamachem.

Co do motocykli to sa to szanujace sie firmy i maja juz takie same jak na egzaminach czyli hondy 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie czy ktoś zdawał egzamin na kat.A w Łodzi? Czy trasa egzaminu prakt. jest trudna? Jaki motocykl na egzaminie? Może jakieś porady, wskazówki? Pytam dlatego, że egzam. praktyczny jeszcze przede mną... Przeraża mnie trochę pogoda, koniec listopada termin eg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa pikuś, moto jak rower.

Myslę, że ci co zdawali wtym roku na nowym moto moga potwierdzić.

Oczywiście nie piszę, że nie było nerwów ale to normalne przy tak waznym egzaminie bo każdy motomaniak zgodzi się że jest to ważny egzamin.

Piszę jako osobnik towarzyszący osobie zdającej w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa pikuś, moto jak rower.

Myslę, że ci co zdawali wtym roku na nowym moto moga potwierdzić.

Oczywiście nie piszę, że nie było nerwów ale to normalne przy tak waznym egzaminie bo każdy motomaniak zgodzi się że jest to ważny egzamin.

Piszę jako osobnik towarzyszący osobie zdającej w tym roku.

 

A ja wlasnie koncze kurs u siebie, zostaly mi 3 godziny do wyjezdzenia. Duze teraz sa kolejki oczekiwania na egzamin ? Dam rade zdac (podejsc do egzaminu :buttrock: ) jeszcze w tym roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem w tym roku.

Tak jak napisał Yareck, trasa jest ciągle ta sama (łatwa).

Pamiętaj tylko żeby przed jazdą (na placyku jeszcze) dokładnie opisać motocykl (czynności przed jazdą).

O traskę się nie martw, jak jeździsz to dasz radę :icon_razz:

Motong?, honda 250, jeździ jak motorower, spoko.

Powodzenia!!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie koncze kurs u siebie, zostaly mi 3 godziny do wyjezdzenia. Duze teraz sa kolejki oczekiwania na egzamin ? Dam rade zdac (podejsc do egzaminu :smile: ) jeszcze w tym roku ?

 

Po wyjeżdżeniu wszystkich godzin czekałam na egzamin teoretyczny trzy tygodnie. A teraz na praktyczny też trzy tygodnie. Lepiej ustal sobie od razu teorie i prakt. na jeden dzień, może się wyrobisz. W ogóle na kat.A są chyba do końca listopada, później pogoda itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa jest już ustalona :biggrin: Na egz. jest Honda CBF 250. Zdawałem w tym roku egz, jest naprawdę łatwo, ponieważ trasy można nauczyć się na pamięć... Poza tym zdawalność mówi sama za siebie, około 80% a może i więcej :P W mojej grupie 6 osób wszyscy zdali :icon_evil: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy, a którą szkołę jazdy możecie polecić? Chodzi mi o możliwość maksymalnego skrócenia teorii (jestem wzrokowcem, więc łażenie na wykłady w moim przypadku mija się z celem) a wręcz jej wyeliminowania na rzecz przyzwoitych materiałów do samodzielnej nauki, tudzież uzyskania jak najsolidniejszego szkolenia praktycznego. Jestem w tym temacie zielony i naiwnie oczekuję, że za niemałe przecież pieniądze otrzymam przyzwoite przygotowanie do obsługi tego sprzętu a instruktor nie będzie urzędasem tylko miłośnikiem jednośladów.

 

Marzyciel? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze pisze że bedzie to mały OT, ale jest to związane z prawem jazdy kategorii A.

Mianowicie w tym roku w grudniu skończe 18 lat i chciałbym zrobić A+B

Zapisując się 3 mies przed 18 na prawko to bedzie wrzesień (z B nie bedzie problemu), ale A już we wrześniu październiku się kończy sezon już i kicha :)

Bo jazde na upartego mógłbym wyjeździć nawet i do listopada, albo i października, ale pewnie w "Mordzie" nie ustalą mi egzaminu bo bedzie "martwy sezon" czy może przy odrobinie szczęscia znalazł by się jakiś wyrozumny człowiek, który by mi ustalił egzamin.

Czy juz lepiej odpuścić z góry i zrobić B, a w styczniu od marca zapisac się na A.

Co Wy na to macie do powiedzenia?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz lepiej odpuścić z góry i zrobić B, a w styczniu od marca zapisac się na A.

 

aleś trafił z tematem...

zrobić prawko jak tylko będziesz mógł, ile jazd na a zdążysz tyle zrobisz (jeśli jakieś). egzamin pisemny możesz w zimie, i tak jest ważny zdaje się pół roku. na furmankę egzamin zdasz od ręki, a na wiosnę tylko praktyka na moto i gotowe

dodatkowy koszt to będzie tylko 2x zapłacenie za wydanie plastiku, bo nie będzie sensu czekać na drugi egzamin praktyczny. chyba szybciej i przy mniejszych kosztach dodatkowych się nie da

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...