Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Łodzi? ( Łódź nauka jazdy )


kuba_albert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w Delcie nie pojeździsz na żadnym dużym motorku, chłopie. to tylko taka fota reklamowa. oni tam mają pojemności 125cc i 150cc. z tego co pamiętam to są tajfuny, mieli nową yamaszkę, suzuki gn 125 (ale to od nich kupiłem) i... właśnie zajrzałem na:

http://www.delta.lodz.pl/index.php?dzial=motocykle

i rzeczywiście mają tam jakąś 600, ale nie przywiązuj do tego zbyt dużej wagi, bo np. tego GieNka to już tam nie ma od kwietnia'05 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w październiku ubiegłego roku mieli TW, YBR no i wspaniałego Tajfuna czy jak tam on się zwał. Na GSXF-ie jeżdził wówczas pan Dariusz Lenart, ale może dla co bardziej już wprawionych w nauce na 125 ccm możliwa jest jazda na owej Suzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kurs konczylem w zielonym listku, na kosciuszki, tyle ze dla mnie szkola jazdy nie robila wiekszego znaczenia, bardzo fajny instruktor z ktorym kontakty utrzymuje do dzis a z jego kolega smigamy w sezonie co weekend, w zeszlym roku nawet razem skoczylismy na spotkanie MZ clubu w bieszczady

 

ps

moj kurs trwal 30 minut, reszte czasu spedzilismy latając sobie po lodzi i okolicach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawdę fajnie Rof, atmosfera to ważna sprawa. myślę jednak, że dla ludzi nie umiejących jeszcze jeździć ta opinia nijak się nadaje, bo atmosfera nie musi się przekładać na jakość nauczania. no, a jak umiesz jeździć, to pewnie trudno o lepszą auto-szkołę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam Wisniewskich na rogu Kosciuszki i Ogrodowej.. beznadzieja w kratke i do tego strasznie drogo. Natomiast drugi raz (doszkalanie-mialem duza przerwe w drugim terminie egzaminu) uczylem sie na Nawrot zaraz za Kilinskiego- nie pameitam nazwy.tak gdzie zwiazek zeglarstwa jest i bylem naprawde zadowolony, sympatyczni ludzie, caly czas nadzor i wskazowki, jazdy po miescie wszystko w jak najlelpszym porzadku..tylko te placyki wszyscy maja na skraju miasta.. dojezdzac trzeba kawal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak....w jakiej szkole byś nie był to i tak swoje musisz tam odwalić......Delta jest dobra a co do Gryglasa nie wiem czemu takie zdanie że naciąga itp ....ja robiłem u niego prawko....mój brat u niego robił....dziewczyna....i kupa znajomych i nikt nie powiedział złego słowa o nim...dodatkowo "stołuje" się on u mnie w serwisie samochodowym i powiem szczerze że jeszcze tak dbającego klienta o swoje samochody to nie widziałem....ale wybór należy do Ciebie....napewno ma nówki motory to wiem.....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...