Skocz do zawartości

UŻYTKOWNICY GS 500 Z WAWY - centrum handlowe bemowo - sobota


swiruradom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatajcie jak w temacie ktoś od nas z forum, był w tą sobote w centrum handlowym bemowo ok. 18:30 widziałem dwa gs 500 i dwoje kierowców z tego jeden miał naszą forumową kamizelke wiele sie złożyło i nie mogłem podejsc i zagdac - szkoda :D a teraz jestem b. ciekaw kto to był :) odezwijcie sie :D

 

 

pozdro. ŚWIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem tam ale koło 17.20 pojechałem do domu... i powiem że na bemowie pełno moocykli w sobo te było.. widziałem tez jakaś R1 i Fazera ale na ursynowie też sie krecili :)

 

A ja musze czekać do piątku na akumlator :cry: i jak widze że wszscy mogą a ja nie to mi źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D

 

ja w tym czasie w towarzystwie Apacza, Olsena i mrjacka śmignęliśmy sobie nad Zalew i tam delektowaliśmy się herbatkami w "Szancie" :) ...a te 2 (zapewne słodkie różowo :D ) GSiątka należały właśnie do Dark i Dawitsona, którzy z tego co się dowiedziałam rozmawiając z nimi wtedy przez telefon, opychali się pizzą w jakimś centrum handlowym :D Hihi - swoją drogą ciekawe skąd tak szybko rozwiązana zagadka 8)

 

Dodam drogi Radku, że ja już o dawna w kamizelce nie śmigam, bo kamizelka zrobiła się be :D

 

Pozdrawiam

Aguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ateraz to żałuje ze nie podszedłem i nie zgadałem - poznałbym dwie nowe osoby z forum ( NA ZYWO ), tak szczerze to stałem i parzyłem i tak sie zastanawiałem podejsc czy nie zagadac czy nie i wkoncu spojżałem znajomi polecieli do srodka juz to ja za nimi :)

 

 

pozdro.ŚWIR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to raczej na pewno byłem ja i Dark bo innych GS'ow w poblizu nie dojrzalem. Rzeczywiście szkoda ze nie podszedłes bo chętnie bym poznał właściciela GS'a którego nie raz ogladałem na Bikepics coby porownać do mojego no ale pewnie jeszcze znajdzie sie okazja :)

Greedo> ty nie badz taki do przodu tylko czasem zerknij do tyłu bo nie wszyscy jezdza tak szybko jak Ty i czasem sie zostaje na światłach :D a zabawa w "berka" na ulicy Stawki nie jest zbyt przyjemna :mrgreen:

Ale i tak pozdowienia dla wszystkich niedzielnych "kolumniarzy" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...