Skocz do zawartości

prezent dla mezczyzny.....


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

500 zl starczy na dobrego zolwia+rekawice ,albo jak dobrze poszukasz to moze kask znajdziesz za ta kase .Buty tez za ta kase znajdziesz.Facet powinien sie cieszyc (ja bym sie cieszyl :D ) a przy okazji bedziesz sie mniej o niego bac, bo zwiekszy sie jego bezpieczenstwo.Wszystko oczywiscie w miare potrzeb. Ja lubie prezenty praktyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każ mu sprzedać suzę

trochę dołoży,trochę Ty dołożysz i będzie większy sprzęt :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wolalbym koperte... Jesli sie nie znasz na tych sprawach to moze byc to zakup troche nietrafiony. W mojej rodzinie, juz lata temu przestano dawac mi "prezenty" motocyklowe. Nikt sie na tym nie zna, a ja sam jestem w stanie kupic cos co mi sie naprawde podoba.

 

Najlepiej podyskutowac z osoba zainteresowana, nie bedzie to co prawda niespodzianka, ale nie skonczy sie tez zakupem nieprzydatnego przedmiotu, ktory pozniej wyladuje na allegro :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pójść razem do sklepu i powiedzieć jaką kwotą partner dysponuje. Wtedy on ma radość, że może coś kupić, a Ty się cieszysz widząc jaki on szczęśliwy. U mnie tak to działa i się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Twój luby ma np. wysłużony kask i nosi się z zamiarem kupna nowego? W przedziale cenowym 500-700 zł można trafić już jakiś fajny model, więc może dorzuć jeszcze ze dwie stówy i kup mu nową skorupę. Tylko pamiętaj, na zakupy weź go ze sobą koniecznie, żeby prezentu nie spotkał potem los, o jakim pisze dr.Big.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr.Big i dofo mają racje. najlepiej pogadaj i dowiedz się czego trzeba, leć z nim do sklepu i kupujcie razem. jeżeli my tu coś ci doradzimy wcale nie znaczyć to będzie, że mamy rację i że właśnie tego chłopaczyna potrzebuje. kasa nie jest mała więc warto ją rozsądnie wydac i na coś z czego naprawde będzie radość. może nie dawaj kasy do ręki jemu bo to raczej żaden prezent, tylko powiedz, że chcesz zrobić mu przyjemność i bierzesz go do sklepu, kupujesz to co mu się przyda. najlepsze rozwiązanie, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...