Skocz do zawartości

Poszukuję Klubu Motocyklowego.


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję Klubu Motocyklowego z Poznania. Może mnie ktoś przyjmie w swój krąg. Wiem że jestem nie pełnoletni, brakuje mi jeszcze 1 rok, ale może. Może jest jakiś na terenie Poznania nie zrzeszony. Fajnie by było z kimś pojeździć.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki klub chcesz, taki co jezdzi na zloty i pije piwo, taki co oddaje krew, taki co smiga na kole po miescie - klub to jest pojecie szerokie.....

 

klubu nie szukaj, znajdz kumpli, jezdzij z nimi i jak oni nie sa zrzeszeni to sobie zalozcie swoj klub...

chociaz nie wiem czy jest sens zakladac prawdziwy klub

 

zawsze mozna zrobic logo, strone, koszulki i nalepki - tylko po to, zeby inni wiedzieli ze jezdzicie razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
jak by znalazł sie też jakisklub to by było fajnie.

Klub sie nie znajdzie, to Ty musisz znalezc klub i jakos do niego dotrzec-wejsc w szeregi klubowiczów, co nie jest łatwe i wymaga wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może dla niektórych to śmieszne sie wyda ale ja mimo że mam dopiero 21lat(w tym roku stuknie mi 22) to wyrosłem już z klubów...

Owszem ekipa z którą moge śmigać,bawić sie i możemy nawzajem na siebie liczyć i sie przyjaźnić jest OK,można nawet sie w jakiś sposób identyfikowac i wyróżniać, być w jakiś sposób rozpoznawalnym i znanym... ale bawić sie w klubu, gdzie ktoś rządzi, rejestrowac sie itd... jakoś mi to już wszystko nie bardzo podchodzi i poprostu mnie to nie bawi bo znacznie fajniej jest gdy jest na luzie niż jak ma być poważnie, niż gdy w gre zaczyna wchodzić kasa bo pojawiają sie zwykle nowe problemy i podziały których można uniknąć...

To takie moje 3 gorsze troche OT ale uważam że powinieneś tak jak bullson mówi szukać kogoś do jazdy a potem myśleć o klubach niż odwrotnie bo z ulicy nikt do poważnego klubu Cie nie przyjmie a do takiego co przyjmą Cie od tak to szkoda w ogóle zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci klub ? czyz podstawowa idea motocyklistow nie jest slowo "wolnosc"? i to nie tylko ta zwiazana z wiatrem we wlosach ale przede wszystkim wolnosc wyboru. Ja nie jestem zwiazany z zadnym klubem i sa z tego tylko same plusy.jestem tylko sympatykiem niektorych z ktorymi od czasu do czasu jezdze w rozne miejsca.

byc niezaleznym i nie zwiazanym zadnym naszywkami, emblematami itp...to podstawa , co wcale nie oznacza ze sie nie ma kumpli zrzeszonych - to dwie rozne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki klub chcesz, taki co jezdzi na zloty i pije piwo, taki co oddaje krew, taki co smiga na kole po miescie

 

to chyba raczej nierozłączne rzeczy :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważasz, że Forum Motocyklistów jest tak na prawdę klubem????

FM jest podzielone na grupy terenowe, wszyscy wspólnie spotykamy się przez sieć, organizujemy indywidualne spotkania lub powiązujemy je z innymi imprezami. Razem jeździmy, organizowane są wszelkiego typu akcje (krew, domy dziecka) itp. Forumowicze również maja "plecy" (kamizelki z logo FM), koszulki i inne znaki rozpoznawcze dzięki którym trudno pomylić użytkowników FM np. z kolumniarzami. Osobiście nie mam kamizelki i nie chcę jej mieć, natomiast nie pogardziłbym koszuklą z logo FM i moim nickiem lub jakąś dyskretną naklepką czy naszywką. Teraz przemyśl sobie to o czym napisałem, czy warto szukać czegoś w czym tak na prawdę uczestniczysz?? Chyba że mażą ci się dwie magiczne literki "MC" na kamizelce, to jest już troszkę inna bajka.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
hehe może dla niektórych to śmieszne sie wyda ale ja mimo że mam dopiero 21lat(w tym roku stuknie mi 22) to wyrosłem już z klubów...

Albo jeszcze nie dorosłeś. I mowie to całkiem powaznie. POza tym klub klubowi nierówny i nie ma sensu ciagnac tej dyskusji. Bo w klubie trzeba byc zeby cokolwiek o nim powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...