Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu w Poznaniu


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mają sie spotkac pod trybunami. Potem na rondo Żegrze' date=' Starołęka, Rataje, Królowej Jadwigi, Stary Rynek. Potem tam chwile postój i wyjazd na rondo śródka i spowrotem nad Maltę[/quote']

czyli krotko mowiac, standardowy suchar serwowany na kazde rozpoczecie/zakonczenie sezonu :? Szkoda, ze w tym roku nie ma to miejsce pod stadionem, bo chociaz mozna bylo popatrzec na chlopakow latajacych na gumie i jakas atrakcja byla. A tak to lipa...

 

No ale nic, pewnie i tak wpadne sie ze znajomymi spotkac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie muszę sie zgodzić  

chociaż może nowe miejsce poniesie za sobą kolejne zmiany i mile się zaskoczymy fajną imprezką

 

Oby tak było. Wiecie co? To jest moje pierwsze ropoczecie i mysle że na bank nie ostatnie. Oby było dobrze! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak oczywiście jak zwykle był stray ten sam suchar co roku przejazd i nic więcej

fakt parada super sprzętów tyle że nie do policzenia jak się zjechali to pół Malty było w sprzętach,

parda długa aż do znudzenia co niektórym sprzęty się zagotowały przyłącze się też do tej opini ze na parkingu było lepiej bo było co pooglądać ale za to było bardzo niebezpiecznie zupełnie inaczej niż na Malcie

a jak ktoś bardzo chciał poszaleć to już wiedział gdzie w Pń jest najlepsze miejsce do tego, i musze powiedziec że po paradzie zebrało sie nawet sporo sprzętów i było oczywiście na co popatrzyć

również mam sporo fotów zaraz przejżę i wrzucę najlepsze mam tez około 60min filmu (niestety bateria tylko na tyle starczyła)

ogólnie to SEZON 2005 UWAŻAM ZA OFICJALNIE OTWARTY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dużo fotek. Niedługo wrzuce.

 

Tak w ogóle to było super. Niektóre maszyny - odjazd. Moze teraz niektórzy ludzie spojrzą na nas z lepszej perspektywy po napisaniu przez fakt o nas artykułu.

 

Teraz do zobaczenia na trasie. Tylko nie jedźmy za szybko bo nas anioł stróż niedogoni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem także, więc wstyd się nie dopisać. Początek miałem super. Wyjechałem w piątek rano, a tu śnieg sypie od Turku do Konina 8O Twardo jechałem dalej chociaż po 15km już nie czułem rąk. Na autostradzie max 140 bo wiatr na więcej nie pozwalał ;) Spalanie wyszło 7,2 na 100 :P W sobotę na szczęście pogoda dopisała. Z kobitką dojechaliśmy sobie na Maltę. Sprzętów jak każdy widział było od cholery, także pod tym względem mogło się podobać. Z forum spotkałem kilka osób. Paradę przejechałem razem z zajcem. Niektórzy trochę w trakcie przeginali, ale obeszło się bez wypadków. Gość obok mnie postawił MZ na koło, potem tego samego gościa widziałem jak zaliczył glebę na Malcie. Trochę palenie gumy mu nie wyszło :P Po wizycie na rynku większość chyba rozjechała się w swoje strony, sam trochę pokręciłem się po mieście i zwinąłem się do kobitki.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek, a jak wyszedl film krecony podczas rozpoczecia? Ja do Bonkowych obserwaci dodam jeszcze wieczorna impreze u Black Ridersow, na ktorym bylismy obecni silna forumowa rezprezentacja (wraz z Dominikiem i L3eft'em). Szkoda ze chlopaki nie uprzedzili mnie aby przyjechac MPKiem, bo tak to oni pili a ja mialem cole :? Impreza calkiem przyjemna, niezle sprzeciory staly, inne przyszly i zmienialy miejsce postoju ;) Do tego muzyka na zywo, zarcie ,picie. W lekkim szoku bylem ze takie cos dzieje sie w srodku miasta. Calkiem pozytywne wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek' date=' a jak wyszedl film krecony podczas rozpoczecia?[/quote']

Właśnie przerzucam go na dysk. Będzie zajmował pewnie z kilkanaście giga :P. Jutro go przerobię do zjadliwych rozmiarów.

Szkoda że ja nikogo z forum niespotkałem. Nawet nie wiedziałem co niektórych jak rozpoznań.

W kamizelce byłem chyba tylko ja i zajc. HaryPL rozdarł przede mną ciuchy niczym Superman i pokazał logo na koszulce, że to on ;) W takim tłumie nie ma się co dziwić, że ciężko było się odnaleźć.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc film przerobiłem. Zrobiłem wersję 400 mega i 130 mega. Wyszło całkiem ok. W sumie 26 minut. Trochę na Malcie, cała parada z punktu widzenia mojej kobitki :buttrock:, i trochę na rynku.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...